Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Sluchátka BeoPlay H4

Chcete při poslechu na cestách jen to nejlepší? Tato prémiová bezdrátová sluchátka od renomované dánské firmy Bang & Olufsen vás určitě uchvátí.

Aktuální cena: 8 077 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSLBEOH4G46636
BeoPlay H4 Charcoal Grey
Chcete při poslechu na cestách jen to nejlepší? Tato prémiová bezdrátová sluchátka od renomované dánské firmy Bang & Olufsen vás určitě uchvátí. Pečlivě vybrané materiály zahrnují jehněčí kůži, textil, hliník, nerez ocel a opletený odpojitelný kabel. Výsledkem je jednoduchý, ale velmi moderní design, který se hodí do každého prostředí. Zvuk sluchátek je jednoduše ohromující, protože ať už posloucháte hudbu, nebo telefonujete, nedochází k žádnému zkreslení zdroje zvuku. A to bez ohledu na to, zda používáte připojení přes Bluetooth nebo přes kabel. Stejně působivá je i výdrž baterie – bez kabelu se obejdete až neuvěřitelných 19 hodin.

Klíčové vlastnosti

  • Špičková bezdrátová sluchátka pro každodenní použití
  • Možnost poslechu bezdrátově i s kabelem
  • Decentní design, prémiové materiály
  • Opletení odpojitelného kabelu brání jeho zamotání
  • Zvuk není zkreslený ani při poslechu přes Bluetooth (Bluetooth 4.2, AAC codec)
  • Zabudovaný mikrofon zpříjemní telefonování
  • Akumulátor s kapacitou 600 mAh vystačí až na 19 hodin poslechu
  • Dobíjení USB kabelem (je součástí balení) trvá cca 2,5 hodiny
  • Na pravé mušli najdete tři tlačítka pro ovládání párování, přehrávání a hovoru


Materiály a zvuk
Díky pokročilé bezdrátové technologii nyní při bezdrátovém poslechu nedochází k žádnému zkreslení zvuku. Díky impozantní výdrži baterie si nyní vychutnáte svobodu bez kabelu až impozantních 19 hodin. Rozměrné 40mm měniče a vynikající izolace okolního hluku vás nechají užít si každý detail vašich skladeb. Díky náušníkům z jehněčí kůže bude nošení sluchátek příjemné i po dlouhou dobu.Prémiové materiály

Ovládání vždy po ruce
Za dojmem, který na vás bezdrátová sluchátka BeoPlay H4 nezaostává ani jejich funkčnost. Kromě citlivého všesměrového mikrofonu pro telefonní hovory máte k dispozici tři funkční tlačítka. Ta se nacházejí na pravé mušli a slouží k Bluetooth párování, ovládání audia (zastavení a spuštění, posun zpět a vpřed), ovládání hlasitosti, ovládání hovoru (odpovědět/ukončit) a k aktivaci mikrofonu. Pro ještě příjemnější zvukové zážitky si můžete stáhnout aplikaci Beoplay App pro Android či iOS.


Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?