Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

SBS Bezdrátová selfie tyč se stativem a dálkovým ovládáním

Bezdrátová Self tyč s funkcí stativu.

Aktuální cena: 747 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 2 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 2 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSELBEZBL41246Bezdrátová tyč značky SBS umožňuje vytvářet skvělé obrázky a videoklipy. Díky stativu můžete svůj smartphone používat jako profesionální digitální fotoaparát. V balení najdete takové dálkové ovládání pro snadné použití tyče. Pevná teleskopická konstrukce umožňuje prodloužení až do 70 cm, čímž vzniká širokoúhlý rozhled. Tyč je velmi odolná proti vibracím, ohýbání a poskytuje vám nejlepší videa a fotografie pro různé aktivity. Díky lehkému a trvanlivému materiálu je jeho hmotnost velmi nízká, zejména při natáčení videa. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro pohodlné uchopení a obsahuje tlačítko spouště fotoaparátu. Speciální držák umožňuje bezpečné uchycení všech smartphone.

  • Ideální pro fotografie a videa
  • Možnost rozšíření až na 70 cm
  • Velmi pevná, lehká a trvanlivá konstrukce
  • Konstrukce odolná proti vibracím, ohýbání a otáčení
  • Tlačítko spouštění kamery na rukojeti šelf Rod
  • Kompatibilita: Smartphone s Androidem> 4.2.2 iOS> 5.0.1
  • Připojení: Přejít k aplikaci Self
  • Velikost Příloha: šířka 9-12 cm, výška 5.5-8.5 cm
  • černá barva
  • Obsah balení: samolepka, dálkové ovládání

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?