Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

SBS Nepromokavý vak s popruhem 5L

Voděodolná plážová taška s uchycením na rameno.

Aktuální cena: 627 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGVAK5LBLU47972Tento vodotěsný vak vám umožní vzít na pláž všechny potřebné doplňky, které mohou být poškozeny pískem a vodou.
Uložte svůj smartphone a powerbanku bezpečně do této praktické tašky a vychutnejte si léto.

RELAX

  • Chraňte své předměty touto praktickou taškou.
  • Kapacita 5 litrů umožňuje ukládat užitečné doplňky, jako jsou tablety, sluchátka nebo knihu.
  • Taška vám umožní lépe chránit své věci před rozstřikem vody a písku, což zajistí, že nemohou proniknout dovnitř.

SVOBODA
Díky praktickému uzávěru spony můžete v tomto cestovním vaku přepravovat vše co chcete. Co potřebujete je jen, podívat se na nejkrásnější pláž na relaxaci.

FUNKCE:

  • Odolný vůči písku a vodě
  • Kapacita: 5 litrů
  • Rozměry: 320 mm x 200 mm
  • Materiál: 75% PVC a 25% tkanina
  • Výrobek není vhodný pro potápění nebo plavání

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?