Vodafone
nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Klávesnice ZAGG Limitless bluetooth univerzální

Pokud máte rádi velkou klávesnici nebo máte velké prsty.

Aktuální cena: 1 697 Kč

Koupit příslušenství

Méně než 5 kusů k odeslání

WGKLAZAGLI32220

Bezdrátová klávesnice, ke které můžete připojit současně až tři zařízení.

Klávesnice ZAGG Limitless dává sbohem nepříjemnostem spojených s opakovaným párováním různých zařízení k jedné bezdrátové klávesnici. Tato klávesnice dokáže najednou spárovat až tři zařízení, mezi kterými se následně přepínáte jednoduchou klávesovou zkratkou. V okamžiku tak můžete začít psát e-maily, poznámky nebo delší texty na kterémkoliv zařízení. Připojit k ní můžete chytré zařízení Android a Apple, ale i standardní stolní PC. Díky vbudovanému stojánku máte všechna tři zařízení stále před sebou a vaše práce s nimi je jednoduchá a pohodlná.

Bezdrátová Bluetooth klávesnice je tím nejjednodušším způsobem, jak pohodlně psát s chytrým telefonem nebo tabletem. Velikost klávesnice odpovídá 12ti palcovému prostoru pro pohodlné psaní. Na rozdíl od jiných přenosných klávesnic má přirozené mezery mezi jednotlivými tlačítky a umožní tak stejně pohodlné a přirozené psaní, na jaké jste zvyklí na stolním počítači nebo notebooku.

Limitless klávesnice je praktická a tenká! Vestavěný stojan drží mobilní zařízení v ideálním pozorovacím úhlu buď v horizontální či vertikální poloze. Je vyrobená tak, aby se po ukončení práce dala pohodlně přenášet v tašce či kabelce.

ZAGG Limitless se zaručeně spolehlivým a praktickým pomocníkem.

Univerzálnost:
Klávesnice ZAGG Limitless je navržena pro použití s jakýmikoliv zařízeními s operačními systémy iOS, Android nebo Windows. Stačí jen stisknout příslušnou klávesovou zkratku a můžete používat libovolné zařízení.

Všestrannost:
Spárujte najednou až tři zařízení a jednoduše mezi nimi přepínejte. V jednu chvíli můžete přeskočit z iOS na Android nebo Windows zařízení pouhým stiskem klávesy. Navíc lze spárovat i stolní počítač, čímž si ušetříte místo na pracovním stole.

Jednoduchost:
Vestavěný držák v podobě dostatečně hluboké rýhy pevně drží smartphone nebo tablet v přirozeném úhlu pro čtení, ať už v horizontální nebo vertikální poloze. Nic nevyklápíte, nic se vám nemůže ulomit.

Výdrž:
Na jedno nabití lze klávesnici používat až dva roky.

Podobné příslušenství

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na příslušenství?

Pokud je součástí objednávky alespoň jedna SIM karta, telefon, tablet nebo modem, je doprava zdarma. Zároveň když si objednáte samotné příslušenství v hodnotě 1000 Kč nebo více, doprava bude rovněž zdarma. V ostatních případech za doručení zaplatíte 80 Kč. Zboží vám dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (SIM karty, telefony na splátky) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Příslušenství si také můžete zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem. Stačí si vybranou pobočku zvolit při objednávce v eShopu. Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Pomohly vám informace na této stránce?