Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Předplacená karta zdarma
s výhodou na volání Zcela zdarma

Výhodný balíček na prvních 30 dní! Nyní můžete volat neomezeně v síti Vodafone a navíc máte 100 volných minut do ostatních sítí.

Předplacená karta zdarma
s výhodou na volání

Balíček 500 MB a SMS v síti
100 Kč / 30 dní
Balíček Neomezené volání v síti + 100 minut do ostatních sítí
149 Kč / 30 dní
1,90 Kč/ min.
volání na 4 vybraná čísla do všech sítí v ČR s Programem čtyřka

Předplacená karta zdarma s výhodou na volání

 • S Kartou 26 žijte, jak chcete. Máte 500 MB dat, neomezené SMS i volání v síti a 100 minut navrch pro volání do ostatních sítí.
 • Stačí si aktivovat některý z našich Balíčků ke kartě, které si po dobu 12 měsíců můžete užívat za zvýhodněnou cenu. Vybrat si můžete balíček 500 MB a SMS v síti neomezeně nebo balíček Volání do všech sítí (který zahrnuje neomezené volání v síti a 100 minut do ostatních sítí).
 • Kartu 26 vám pošleme přímo do schránky zcela zdarma.

Jak balíčky fungují

 • Balíčky lze libovolně kombinovat - můžete využívat oba balíčky současně, nebo jen jeden z nich. Prostě jak vám to vyhovuje.
 • Můžete si vybrat, zda chcete, aby se vám balíčky automaticky obnovovaly po měsíci, nebo si je budete aktivovat jednorázově na 30 dní. V době platnosti nabídky (12 měsíců) to bude vždy za zvýhodněnou cenu.
 • Po vyčerpání základního objemu dat v rámci Balíčku ke kartě - 500 MB a SMS v síti neomezeně je další čerpání mobilních dat účtováno poplatkem 49 Kč za každých započatých 250 MB, a to až do konce platnosti balíčku (resp. do dne obnovy balíčku v případě balíčků s automatickým obnovováním).

Další výhody

 • Můžete využít Program čtyřka - vyberte si 4 čísla z jakékoli sítě, jednoduše a zdarma si je nastavte v Můj Vodafone a volejte na ně jen za 1,90 Kč/ min
 • Aktivace služby je možná i na kterékoli prodejně Vodafone nebo na *77. Změna vybraných čísel je zdarma!

Kompletní ceník Karty 26

 • Pokud si zrovna nezvolíte žádný z balíčků, budou pro vás platit ceny dle ceníku Karty pro partu:
Volání na 4 vybraná čísla do všech sítíVoláníSMSMMSInternet (v případě využívání)Kredit na kartě
1,90 Kč/min v rámci programu čtyřka 3,50 Kč do všech sítí 1,90 Kč do všech sítí 4,50 Kč 49 Kč/60 MB týdně 0 Kč

Podmínky Karty 26

 • Kartu si mohou objednat mladí, kterým je v době pořízení karty od 6 do 26 let (naposledy den před 27. narozeninami)
 • Je-li vám méně než 15 let, může kartu objednat pouze váš zákonný zástupce a vaše rodné číslo uvede v objednávce. 
 • Nabídku pro mladé můžete využít i v případě, že jste naším stávajícím zákazníkem a již používáte některou z předplacených karet Vodafone. Aktivace nabídky je možná na kterékoli prodejně. V rámci nabídky získáte balíčky ke kartě „Volání do všech sítí“ a „500 MB a SMS v síti neomezeně“ za zvýhodněnou cenu na dobu 12 měsíců. Standardní ceny volání a SMS se budou nadále řídit ceníkem Vaší předplacené karty.
 • Kompletní informace k nabídce jsou uvedeny v právních podmínkách.
 • Vaše objednávka bude zpracována nejpozději do 7 pracovních dnů.

Objednat kartu zdarma

Objednat si můžete maximálně 1 kus.

Bonusy
za dobíjení.

U nás získáte odměnu za každé dobití nad 250 Kč! Vyberte si sami, zda chcete neomezené volání nebo neomezené SMS. Více informací.

Doručení zdarma
do 2 pracovních dnů.

Vaši objednávku vám doručíme zdarma do 2 pracovních dnů Českou poštou nebo kurýrní službou.
Více informací nejen o doručování najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Speciální edice karet
pouze v eShopu.

V eShopu máme speciální nabídky, které v prodejně neseženete, například předplacenou Kartu zdarma s odměnou až 30 % kreditu v aplikaci Můj Vodafone.

DPH je účtováno až v momentě využití služeb (volání, SMS, data) Vodafone.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.