Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Volání do zahraničí

Zůstaňte v kontaktu se svými blízkými a přáteli po celém světě. Volání do zahraničí je s námi hračka.

Švýcarsko

Zde naleznete seznam dostupných tarifů a služeb, které máme pro volání a posílání SMS/ MMS do vámi vybrané země v nabídce.

My Country

Často voláte do jedné cizí země? S touto službou budete volat ještě výhodněji.

Měsíční poplatek: 50,42 Kč
Odchozí hovor: 5,04 Kč

Volání do zahraničí

Volejte, SMSkujte a posílejte MMS na zahraniční čísla snadno a bez jakéhokoliv nastavování.

Odchozí hovor: 11,50 Kč/min
Odeslání SMS: 2,52 Kč
Odeslání MMS: 6,55 Kč

Informace

Přejděte na tarif, který má volné minuty do zahraničí

Součástí některých tarifů jsou volné minuty do zahraničí. Mrkněte na aktuálně nabízené Red Naplno 10 GB a Red Naplno 20 GB. S nimi získáte 1000 minut měsíčně do této i dalších zemí, neomezené volání a SMS v ČR a další služby.

Co je volání do zahraničí a jak funguje?

Co je to volání do zahraničí?

Volání do zahraničí využijete ve chvíli, kdy voláte na zahraniční číslo. Volat, posílat SMS nebo MMS do zahraničí můžete, aniž byste cokoli nastavovali. Stačí vytočit číslo s mezinárodní předvolbou (třeba do Francie je to +33, do Německa +49).

Volám ze zahraničí do ČR

Volám z ČR na zahraniční číslo

  • Kdykoliv voláte z ČR na zahraniční číslo, jedná se o volání do zahraničí.
  • Pokud voláte svým přátelům třeba do Francie, kteří mají francouzké telefonní číslo, váš hovor bude účtován podle ceníku volání do zahraničí.
Volám ze zahraničí do ČR

Volám z ČR na české číslo, které je v zahraničí

  • Kdykoli jste v ČR a voláte na české číslo, které je aktuálně v zahraničí, řídí se cena volání, SMS či MMS ceníkem vašeho domácího tarifu. Zaplatíte tak stejně, jako byste volali v rámci České republiky.
  • Během takového hovoru čerpáte volné minuty ze svého domácího tarifu.
Volám ze zahraničí do ČR

Potřebujete volat ze zahraničí?

Pokud spíše hledáte informace o telefonování při vaší vlastní cestě do zahraničí, navštivte stránku Roaming - volání ze zahraničí.

Více o roamingu