Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Zabalte si do světa 5x více dat

V tarifu Roaming na den vám teď na cesty mimo EU přidáváme více dat za stejnou cenu

500 MB dat, která čerpáte ze svého domácího balíčku

Neomezené volání a SMS nebo do výše volných jednotek

Data navíc pořídíte i v zahraničí raz dva přes aplikaci Můj Vodafone

5x více dat do 30. 9. 2021

Vodafone Roaming na den

100 MB
500 MB

  • Neomezené volání do ČR a na čísla v zemi, kde se nacházíte
  • Příchozí hovory zdarma
  • Neomezené SMS do ČR a na čísla v zemi, kde se nacházíte
  • MMS 11,50 Kč

199 Kč za 24 hodin

Aktivovat

Jak funguje Roaming na den

Službu Roaming na den můžete mít nastavenou klidně pořád, ať už pojedete kamkoli.

Je to jednoduché. Za denní poplatek 199 Kč můžete v daleké cizině celých 24 hodin volat a SMSkovat tak, jak jste zvyklí doma, tzn. buď neomezeně, nebo do výše volných jednotek, a to jak do ČR, tak na všechna čísla v zemi, kde právě jste.
Hovory do ostatních zemí účtujeme podle ceníku Volání do zahraničí.

A data? Během zmíněných 24 hodin můžete v klidu prosurfovat krásných 500 MB ze svého domácího balíčku. Pokud budete potřebovat dat víc, jednoduše si nastavíte v Můj Vodafone počet automatických dokupů (každý obsahuje 500 MB za 149 Kč).

V EU, Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a na Islandu za využívání služby nic neplatíte. V ostatních více než 120 zemích světa vám poplatek naúčtujeme až ve chvíli, kdy si s někým zavoláte, pošlete SMSku (příchozí jsou zdarma) nebo se připojíte na internet. Pak se spustí 24hodinový limit a můžete komunikovat, co hrdlo ráčí.

Roaming na den vám dobře poslouží v EU i v následujících zemích světa

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Austrálie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Bělorusko, Benin, Bermudy, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Burkina Faso, Curacao, Čad, Černá Hora, Demokratická republika Kongo, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Haiti, Honduras, Hongkong, Chile, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mauricius, Mauritánie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Palestina, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saúdská Arábie, Senegal, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty (SAE), Spojené státy americké (USA), Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan (čínská provincie), Tonga, Trinidad a Tobago, Turecko, Turks a Caicos, Uganda, Ukrajina, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu,  Zambie

Často kladené otázky

Jak aktivovat Roaming na den?

Roaming na den si aktivujete jednoduše v Internetové samoobsluze nebo v aplikaci Můj Vodafone. Je to hned, zdarma i v cizině a úspěšné dokončení vám potvrdíme SMSkou.

Kdy se mi začne Roaming na den účtovat a jak dlouho funguje?

V EU jste jako doma, takže tam vám žádný poplatek účtovat nebudeme. Mimo EU, v zóně svět, vám naúčtujeme denní poplatek 199 Kč, jakmile v zahraničí uskutečníte nebo přijmete hovor, připojíte se k internetu nebo odešlete SMSku. Příchozí SMS zprávy jsou zdarma a poplatek za Roaming na den nespustí.

Pokud máte tarif, který už v sobě obsahuje 7 dní Roamingu na den, můžete si v rámci měsíce užít 7 volných dní. Od osmého dne pak zaplatíte poplatek 199 Kč.

Jak to funguje mimo EU s neomezenými či tarify s volnými jednotkami?

Roaming na den se určitě vyplatí, pokud potřebujete být v častém kontaktu třeba s Českou republikou nebo to roztáčíte v zemi, kde právě jste. Služba se aktivuje ve chvíli, kdy si s někým zavoláte, pošlete SMSku nebo se připojíte na internet. V zemích, kde není služba Roaming na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Za denní poplatek 199 Kč máte k dispozici:

  • S neomezeným tarifem
    Od aktivace celých 24 hodin neomezeně voláte a SMSkujete, a to na všechna čísla v zemi, kde právě jste, i do České republiky. V rámci těchto 24 hodin můžete navíc v klidu prodatovat nově až 500 MB z domácího balíčku. Objem dat si můžete kdykoliv jednoduše navýšit v aplikaci Můj Vodafone o dalších 500 MB za 149 Kč.
  • S tarifem obsahujícím volné jednotky
    Během 24 hodin využíváte volné minuty nebo SMS ze svého tarifu a k tomu samozřejmě čerpáte krásných 500 MB z domácích dat. Jakmile své volné jednotky vyčerpáte, další minuta volání bude stát 3,49 Kč a SMS 1,51 Kč.

S jakými tarify mohu Roaming na den využívat?

Roaming na den můžete aktivovat s následujícími tarify: Tarify na míru, Férové tarify, tarify řady Start, Smart nebo tarify řady Red, Red LTE, Red+, Red Naplno a Vodafone Neomezený.

Nejste si jistí? Je to jednoduché, pokud váš tarif spolupracuje s Roamingem na den, najdete možnost aktivace této služby v aplikaci Můj Vodafone nebo v internetové samoobsluze.

Jak čerpat a navýšit datový objem v zóně svět?

V rámci Roamingu na den máte k dispozici nově 500 MB dat, která se odečítají z vašeho domácího datového balíčku. Pokud budete potřebovat dat víc, jednoduše si v Můj Vodafone nastavíte DataLimit pro roaming, tj. počet automatických dokupů (vždy 500 MB za 149 Kč). Jen se prosím ujistěte, že máte v domácím tarifu dostatek nevyčerpaných dat.