Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Tarif Vodafone Roaming na den

Sdílejte své zážitky z cest bez starostí. V EU úplně jako byste byli doma, ve zbytku světa až neomezeně za denní poplatek.

Za denní poplatek volejte, SMSkujte a datujte i mimo EU jako doma.

Služba se zapne na 24 hodin po prvním hovoru, odeslané SMS nebo připojení k netu.

Díky aplikaci Můj Vodafone vše ovládáte jednoduše a zdarma i v zahraničí.

Jak funguje Roaming na den v EU

Pokud cestujete do EU, Norska, Lichtenštejnska nebo na Island tzn. do naší zóny 1, budete využívat službu Roaming na den zdarma, tzn. bez denních poplatků. V Evropě už jste totiž jako doma.

Aby vám tam naše služby správně fungovaly, je i nadále potřeba mít zapnutou roamingovou službu, například právě Roaming na den.  Pak si můžete v rámci Evropy v klidu užívat celý svůj domácí tarif nebo předplacenku bez jakýchkoliv příplatků a omezení.  

Pokud chcete volat mimo zónu 1, minuta vás bude stát 7,47 Kč a za SMS zaplatíte 1,96 Kč.

Jak funguje Roaming na den ve světě

Ve chvíli, kdy si ve více než 100 zemích světa s někým zavoláte, pošlete SMSku (příchozí je zdarma) nebo se připojíte na internet, vám za denní poplatek 199 Kč zaktivujeme nastavenou službu Roaming na den.

Od toho okamžiku voláte a SMSkujete celých 24 hodin za podmínek jako máte doma, a to na všechna čísla v zemi, kde právě jste a také do ČR. Takže například s tarify Red Naplno voláte i SMSkujete neomezeně. Hovory do ostatních zemí vám naúčtujeme podle  ceníku Volání do zahraničí

V rámci těchto 24 hodin můžete navíc v klidu prodatovat až 100 MB z domácího datového balíčku. Objem dat si můžete kdykoliv navýšit v Můj Vodafone o 100 MB za 149 Kč. 

Ceník v zóně svět

Roaming na den lze aktivovat jen s následujícími tarify: Tarif na míru, Férový tarif, tarif Start, Smart 100, Smart 250 a Start 500 minut nebo tarify řady Red, Red LTE, Red+ a Red Naplno.
V zemích, kde není služba Roaming na den dostupná, určuje ceny volání, SMS a internetu tarif World Roaming.

Poplatek za 24 hPříchozí hovorOdchozí hovorOdeslání SMSOdeslání MMSCena za MB
199 Kč Zdarma v rámci denního poplatku

Neomezené a volné jednotky do všech sítí (volání a SMS) čerpáte v rámci denního poplatku. Pokud volné jednotky vyčerpáte, bude vás další minuta stát 3, 49 Kč a 1, 51 Kč. 

Pokud plánujete volát do jiné země než ČR a nebo země ve které se právě nacházíte, bude váš hovor účtován dle ceníku Volání do zahraničí.

11, 50 Kč V rámci denního poplatku můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Poplatek za 24 h 199 Kč
Příchozí hovor Zdarma v rámci denního poplatku
Odchozí hovor

Neomezené a volné jednotky do všech sítí (volání a SMS) čerpáte v rámci denního poplatku. Pokud volné jednotky vyčerpáte, bude vás další minuta stát 3, 49 Kč a 1, 51 Kč. 

Pokud plánujete volát do jiné země než ČR a nebo země ve které se právě nacházíte, bude váš hovor účtován dle ceníku Volání do zahraničí.

Odeslání SMS
Odeslání MMS 11, 50 Kč
Data za MB V rámci denního poplatku můžete prosurfovat až 100 MB dat z vašeho domácího datového balíčku.
Seznam zemí zóny svět

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Austrálie, Aruba, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Benin, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Chile, Indie, Indonésie, Írán, Irák, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kongo, Kolumbie, Kostarika, Korejská republika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mauretánie, Mauricius, Mexiko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Ostrovy Turks a Caicos, Palestina, Panama, Papua Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saudská Arábie, Senegal, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Svatý Kryštof a Nevis, Surinam, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan - provincie ČLR, Tonga, Turecko, Trinidad a Tobago, Uganda, Ukrajina, USA, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Zambie.

informace

Odchozí hovory do ČR a nebo do země ve které se právě nacházíte, účtujeme po první provolané půlminutě po sekundách. Ve všech evropských zemích je volání na tísňovou linku 112 zdarma. Zařazení zemí do jednotlivých zón je v mapě pouze orientační a nemusí přesně odpovídat.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.