Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Lodní doprava

Víte včas, že se vaše loď blíží k přístavu

Sledování aktuální polohy lodě

Nastavení počtu geozón podle potřeby

Notifikace i na několik osob

Příběh

Provozujeme lodní dopravu a zaměřujeme se hlavně na velké náklady a kontejnery. Nabízíme komplexní spediční služby jak ve vnitrozemské dopravě, tak i na evropských vodních cestách s cílem v  nejvýznamnější přístavech. A právě tady je velmi obtížné řízení provozu našich lodí. Místo kotvení se vždy dozvíme až ve chvíli příjezdu k přístavu. Jako dispečer musím čekat na telefonát od kapitána, že je loď před přístavem, a teprve pak mohu s přístavem domluvit konkrétní kotviště. Kvůli hustému provozu v evropských přístavech není manipulace s velkou lodí před přístavem vůbec jednoduchá. Pomohla by mi automatická upozornění, že je loď 15 a pak 5 km od přístavu. Pak bych mohl v klidu zajistit kotviště a kapitána včas instruovat.

Máme jednoduché řešení

Vodafone eDohled umožňuje nastavení tzv. geozón, a to buď jako určitý okruh, nebo  přímo v mapě prostřednictvím manuálně nastavených bodů, např. kolem přístavu. Ve chvíli, kdy loď vjede do této oblasti, dostane dispečer upozornění a může tak s předstihem domluvit s přístavem vše potřebné pro kotvení. V rámci služby je samozřejmě možné nastavit geozón více a notifikaci může obdržet i několik osob najednou. O blížící se lodi se tak může v jeden okamžik dovědět kromě vás třeba i dispečer přístavu.