Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Sluchátka Huawei FreeBuds 3

Odměňte se poslechem vaší oblíbené hudby v nejvyšší kvalitě.

Aktuální cena: 4 897 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 4 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 4 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSLHUFB3W46523

Design těchto sluchátek a jejich pouzdra je velmi estetický, ale zároveň velmi funkční. Pouzdro ve tvaru oblázku krásně padne do ruky a zároveň poskytuje bezpečné úložiště pro sluchátka, která zároveň nabíjí. I samotné pouzdro lze nabíjet, a to jak přes kabel USB-C, tak i bezdrátově.

Sluchátka FreeBuds 3 se můžou připojit k jiným zařízením přes Bluetooth verzi 5.1 (jako jsou telefony, počítače, chytré hodinky, atd.) a lze je použít k volání a poslechu hudby.

Sluchátka mají akustický tvar s měničem o průměru 13 mm s redukcí šumu a duálním mikrofonem pro zajištění vysoké kvality zvuku během hovoru. Každé sluchátko má dva silikonové mikrofony MEMS vybavené technologií redukce šumu, která efektivně potlačuje šum na pozadí. Potlačení okolního ruchu lze jednoduše nastavit přes aplikaci, kde je možné si nastavit i směr rušení.

FreeBuds 3 má také nízkou spotřebu energie a při použití s přiloženým nabíjecím pouzdrem poskytuje uživatelům dlouhou životnost baterie.

Podobné příslušenství