Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Sluchátka BeoPlay H9

Dopřejte si opravdovou kvalitu při poslechu vašich oblíbených hudebních interpretů se sluchátky od společnosti BeoPlay.

Aktuální cena: 13 477 Kč

Koupit příslušenství

Není skladem

WGSLBEOH9B64155BeoPlay H9 Argilla Grey

Dopřejte si opravdovou kvalitu při poslechu vašich oblíbených hudebních interpretů se sluchátky od společnosti BeoPlay. Tato prémiová sluchátka s aktivním tlumením hluku nabídnou bezdrátovou svobodu bez zvukových kompromisů. Přináší pověstný zvuk dánského výrobce audiovizuální elektroniky Bang & Olufsen, luxusní materiály a nízkou hmotnost. Dle slov společnosti tento model ztělesňuje všechny přednosti značky B&O PLAY.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Špičkové materiály z jehněčí a hovězí kůže a eloxovaného hliníku
 • Čistý zvuk s aktivním tlumením hluku
 • Moderní technologie Bluetooth
 • Velmi lehká - hmotnost 295 g umožňuje pohodlný poslech
 • Dotykový ovládací panel z hliníku nabídne snadné ovládání hudby
 • Kvalitní 770mAh Li-Ion baterie nabídne na jedno nabití až 14 hodin ničím nerušeného poslechu

Vybrané materiály
Materiály a prvotřídní zpracování sluchátek H9 udělají dojem již při prvním seznámení. Přírodní paměťová pěna jemně spočívá na uších a je oděná do pečlivě vybrané jehněčí a hovězí kůže. Skvěle ji doplňuje opatrně leštěný a eloxovaný hliník. Zkrátka na tato nejpokročilejší sluchátka jsou designéři hrdí a zajisté tomu nebude jinak ani ve vašem případě.

Dotykový ovládací panel
Zásluhou dotykového rozhraní budete mít pod kontrolou veškeré funkce. Vše se ovládá lehkým dotykem na intuitivním dotykovém panelu na pravém sluchátku. Dobrou zprávou je, že panel funguje i přes rukavice. Jednoduchými gesty zapněte nebo vypněte hudbu, aktivujte tlumení okolního hluku, přijímejte hovory, přepínejte skladby, upravujte hlasitost a ještě mnohem více.

Dokonale krystalický zvuk
S hmotností 295 gramů patří BeoPlay H9 k nejlehčím sluchátkům s aktivním tlumením hluku na trhu. Pohodlná jsou i při dlouhém poslechu, takže si zvukový zážitek vychutnáte dosyta. Zvuk je velmi čistý a není zasažen žádnými syntetickými úpravami, nemusíte se tedy obávat ani přepálených basů. Je vždy jasný a objevíte v něm i jemné detaily, které vám dříve unikaly. Hudbu si i přes zapnutou funkcí aktivního tlumení hluku a zapnutým Bluetooth užijete až 14 hodin na jedno nabití. To stačí na většinu dálkových letů, když vám baterie ale přece jen dojde, připojte audiokabel nebo vyměňte baterii a za 3 hodiny jsou znovu plně nabitá.

Balení obsahuje

 • Audio kabel s 3,5mm jack koncovkou
 • Micro USB kabel pro nabíjení
 • Adaptér Flight
 • Praktické přenosné pouzdro
 • Stručný návod


Podobné příslušenství