Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Bezdrátová nabíječka Mophie

Nabíjení snadnější než kdykoliv předtím.

Aktuální cena: 1 647 Kč

Koupit příslušenství

Skladem k odeslání

WGMOPBEZNA40669Přejděte se svým iPhonem 8, 8 Plus nebo X na další vývojový stupeň v dobíjení baterií. Žádné hledání nabíjecího kabelu a zapojování. 
Telefon jednoduše odložte na podložku a o víc se nestarejte. Nabíjecí podložka vám tak ušetří dalších pár chvil, které můžete věnovat něčemu důležitějšímu. Sama samozřejmě odebírá proud přes napájecí kabel, ale díky rychlonabíjecí technologii Qi předá energii telefonu bez dalších zbytečných průtahů a zvládne to až o polovinu rychleji než standardní bezdrátové nabíječky

Klíčové vlastnosti

  • Rychlé a spolehlivé nabíjení bez drátů
  • Určeno speciálně pro iPhony 8, 8 Plus a X
  • Až o polovinu rychlejší nabíjení oproti standardním nabíječkám
  • Rychlonabíjecí Qi technologie
  • Protiskluzová úprava povrchu
  • Vnitřní robustní konstrukce
  • Okamžité spuštění nabíjení

Zpracování a ochrana nabíjení

Nabíjecí podložka je speciálně vyvinuta pro nejnovější typy iPhonů, kterým je schopna bezpečně poskytnout rychlé dobíjení až do 7,5 W. Se startem nabíjení si nemusíte lámat hlavu. Přenos totiž začne ihned po odložení telefonu na podložku díky ultra rychlé odezvě. Podložka také vyniká elegantním nízkoprofilovým zpracováním. Zároveň poskytuje dostatečně odolnou oporu díky jádru z kovového plátu s galvanickou úpravou. Na stole se nepohne a budete ji mít vždy tam, kde potřebujete. Gumová protiskluzová úpravapotom bezpečně stabilizuje i položený telefon. Nehrozí tak jeho sklouznutí ani nechtěné přerušení nabíjení.

Pamatováno je i na bezpečnostní pojistky. Podložka Mophie Wireless Charging Base je vybavena například ochranou proti přebití telefonu a umí i detekovat cizí nebo nekompatibilní předmět, který by se na ní omylem dostal. Velice nízký proud v pohotovostním režimu potom zajišťuje zcela minimální odběr energie, pokud telefon zrovna nenabíjíte.

Podobné příslušenství