Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Reproduktor BeoSound 2

Robustní, přesto elegantní hliníková konstrukce BeoSound 2 zapadá do jakéhokoli interiéru.

Aktuální cena: 46 447 Kč

Koupit příslušenství

Není skladem

WGSPEBEBS231860


Jedinou jistotou v oblasti technologií a pravděpodobně také v životě je změna. Každý žijeme jiným způsobem a výzva, které čelíme, je vyrobit produkty vyhovující v co nejvíce ohledech. Způsob, kterým žijete a pracujete, je pružnější a nejistější než kdy jindy a my se mu přizpůsobujeme a zaměřujeme se na něj.

BeoSound 1 a BeoSound 2 jsou odpovědí společnosti Bang & Olufsen na stále se měnící všední život. Z hlediska možností použitelnosti, připojení a umístění jsou ultra flexibilní - a přenášejí jedinečný 360stupňový zvukový zážitek bez ohledu na to, kde se nachází reproduktor nebo vy.

 Dostaň se do rytmu

Robustní, přesto elegantní hliníková konstrukce BeoSound 1 a 2 zapadá do jakéhokoli interiéru s jemným nádechem křehkosti a lehkosti. Umístěte je kdekoli chcete svou hudbu - na poličku, na zem, na konferenční stolek nebo dokonce ven.

Kónická těla se pohybují lehce nad zemí a nechávají údery basových linek pod sebou. Z akustických důvodu jsou v horní části lehce pootevřené, ale nehledě na to je hliníkový povrch jednolitý.

BeoSound 1 - je přenosný bezdrátový reproduktor s možností provozu na baterii uzpůsobený pro přemísťování. Pod horní částí má malou drážku, aby zajistil lepší uchopení při zvedání nebo přesouvání.

360 stupňů moderní akustiky

BeoSound 1 a 2 jsou vybaveny technologií akustických čoček, která je proslulá díky klasickým reproduktorům Bang & Olufsen jako jsou BeoLab 5 a BeoLab 18. Akustický koš je umístěn v horní části reproduktorů, hraje do membrány, která vytváří sférický a výkonný 360stupňový zvukový zážitek.

Přímé streamování hudby

Četné možnosti připojení jako jsou Google CastAirPlayDNLA a Bluetooth nabízejí snadný přístup z mobilních zařízení a hudebních aplikací. BeoSound 1 a 2 rovněž poskytují integrovaný přístup k TuneIn internetovému rádiu, jako i k aplikacím Spotify a Deezer, aby umožnili streamování hudby bez použití chytrého telefonu nebo tabletu.

Intuitivní senzorová technologie

BeoSound 1 a 2  představují kouzelný zážitek využívající přibližovací senzory, které umožňují intuitivní ovládání základních funkcí na reproduktoru. Jakmile senzor zaznamená vaši přítomnost, je připraven plnit požadavky uživatelského rozhraní určitého uživatele. Otočte kolečkem pro nastavení hlasitosti a jednoduše posuňte nebo poklepejte na horní část pro další příkazy.

Technické specifikace 

  • Rozměry: 43,1 x 19,6 cm
  • Hmotnost: 4,1 kg
  • Frekvence: 33 - 23400 Hz
  • Připojení: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 4.1
  • Napájení: Střídavý elektrický proud
  • Materiály: Hliník

Podobné příslušenství