Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Bezdrátový reproduktor Riva Arena

Kompaktní MULTI-ROOM reproduktor, podpora HI-RES audia, STEREO, výkon 50W,Bluetooth, Wi-Fi, USB, AV vstup.

Aktuální cena: 6 997 Kč

Koupit příslušenství

Méně než 5 kusů k odeslání

WGSPRIARWH39496Stereofonní reproduktor RIVA Arena nabízí elegantní a precizní zpracování, úžasný poslech hudby díky 50 W výkonu, neomezený streaming, Wi-Fi a Bluetooth kompatibilitu s dosahem 10 metrů, USB port pro nabíjení mobilních zařízení a možnost přehrávání z flashdisku.


Špičkový a výkonný zvuk

RIVA Arena je špičkový stereofonní reproduktor s výkonem 50 W, zajišťující nejlepší hudební zážitek z poslechu vašeho oblíbeného playslistu. Tři speciální ADX reproduktory a tři pasivní radiátory přehrávají hudbu ve vysokém rozlišení HI-RES až 24-bit/192 kHz. Patentovaný 3-kanálový zesilovač s pokročilým procesováním digitálního signálu maximalizuje kvalitu zvuku, čímž se reproduktor řadí do čela bezdrátových reproduktorů v této kategorii.

Moderní a čistý design

Jedna z hlavních předností reproduktoru RIVA Arena je samozřejmě minimalistický design a odolné zpracování. Zařízení nabízí 5 pogumovaných tlačítek s chytrým LED indikátorem, možnost rozpoznat tlačítka pomocí Braillova písma, kryty konektorů pro venkovní použití a odolnost proti stříkající vodě. Reproduktor se stane okamžitě středem pozornosti, ať už pořádáte zahradní párty u bazénu, nebo si zařízením ozdobíte interiér svého bytu.

Neomezený streaming

RIVA Arena jednoduše nastavíte pomocí Google Home app, a pak už jen použijete některou ze svých oblíbených hudebních aplikací. Reproduktor nabízí neomezený streaming přes vestavěný Chromecast, Spotify Connect atd., ale hudbu je možné přehrávat také z oblíbeného YouTube klipu, případně přes externí Flashdisk.Nabíjejte své zařízení při poslechu

Reproduktor disponuje USB portem, díky kterému máte možnost nabíjet váš telefon nebo tablet současně při přehrávání hudebního podkladu. Aby reproduktor vydržel nezbytně dlouhou dobu, je možné doobjednat přídavnou baterii s výdrží až 20 hodin přehrávání. Užijte si poslech oblíbené hudby s kvalitním reproduktorem RIVA Arena, díky kterému vám už neunikne jediný detail.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

REPRODUKTORY:
Tři speciální ADX™ reproduktory a tři pasivní radiátory reprodukují více z hudebního spektra než jakýkoliv porovnatelný výrobek.
Výkonný zesilovač:
50 W
Dálkově ovládanou Aplikaci:
RIVA WAND (iOS a Android)
Dosah Bluetooth: 10 m
Zvukové kodeky:
MP3, FLAC, FLAC HD, ALAC, APE, HLS, WMA streaming, RTSP a PCM / WAV
Vysoké rozlišení:
podpora až 24-bit/192kHz
Stereofonní zvuk:
ADX Trillium™
Výdrž na baterii:
s přídavnou baterií až 20 hodin

OBSAH BALENÍ:

 • Multi-room reproduktor RIVA ARENA
 • 1,83 m dlouhý napájecí kabel
 • Krytku konektorů pro venkovní použití
 • Návod k obsluze

RIVA ARENA – kompaktní MULTI-ROOM reproduktor

 • Nejlepší možnosti připojení ve své kategorii
 • Neomezené možnosti streamingu
 • Patentovaná stereofonní technologie Trillium™ 
 • Podpora HI-RES audia
 • Možnost připojit doplňkovou baterii na až 20 hodin poslechu
 • Port USB pro nabíjení mobilních zařízení
 • Výkon 50W

STEREOFONNÍ TECHNOLOGIE TRILLIUM™
RIVA ARENA je kompaktní multi-room reproduktor z RIVA WAND série, jeho předností je stereofonní zvuk pro nejlepší zvukový zážitek. Tento reproduktor je tím pravým doplňkem pro jakýkoliv moderní životní styl. Ocení jej hlavně milovníci, kteří se nemůžou nabažit ŽIVÉHO zvukového projevu, ať je to doma, v kanceláři nebo venku s doplňkovou přídavnou baterií (pro více jak 20 hodin poslechu).

NASTAVENÍ NEBYLO NIKDY LEHČÍ
RIVA ARENA se jednoduše nastaví pomocí Google Home app. A pak už jen použijete jakoukoli vaši oblíbenou hudební aplikaci.

VÍCE KONEKTIVITY
Užijte si více svobody a zábavy s většinou možností připojení Wi-Fi, DLNA, AirPlay™ a Bluetooth®.

NEOMEZENÝ STREAMING
Streamujte neomezený hudební obsah přes vestavěný Chromecast, Spotify Connect, a mnoho dalšího. Třeba můžete přehrávat hudbu z vašeho oblíbeného YouTube klipu. HI-RES AUDIO
RIVA ARENA podporuje zvuk ve vysokém rozlišení HI-RES až 24-bit/192kHz. Nepropásněte jediný detail.
Díky USB portu, AUX portu a Bluetooth® můžete vaši oblíbenou hudbu přehrávat z čehokoliv a kdekoliv. Wi-Fi připojení není nutné. 

SÍLA RYZÍHO ZVUKU
ARENA je vyrobena z vysoce kvalitních audio komponent. Přináší bezkonkurenční zvukovou kvalitu v mobilním balení. 

6 VÝKONNÝCH ADX™ REPRODUKTORŮ
Tři speciální ADX™ reproduktory a tři pasivní radiátory přehrávají více z hudebního spektra než jakýkoliv porovnatelný výrobek.

PATENTOVANÝ 3-KANÁLOVÝ ZESILOVAČ
Patentovaný 3-kanálový zesilovač s pokročilým procesováním digitálního signálu maximalizuje kvalitu zvuku.

VÍCE VSTUPŮ

 • RIVA ARENA je více než jen reproduktor. Nabízí víc vstupů pro více možností, jak přehrávat hudbu.
 • 3,5 mm analogový vstup
 • USB typ A pro přehrávání z flashdisku a nabíjení

NABÍJEJTE SVÉ ZAŘÍZENÍ
Nabijte jednoduše váš telefon či tablet, stačí jen připojit USB kabelem k nabíjecímu USB portu.

Aplikace RIVA WAND
Aplikace RIVA Wand nabízí pokročilé možnosti ovládání a nastavení reproduktorů RIVA WAND. Přehrávání hudby z lokálních zdrojů jako jsou USB a AUX. 

Podobné příslušenství