Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Powerbank 13 000 mAh

Šikovná a univerzální externí nabíječka pro celou rodinu a na celý den.

Původní cena: 797 Kč

Aktuální cena: 567 Kč po slevě

Koupit příslušenství

Dostupné v 82 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGPB1300069208

Externí akumulátor vhodný pro většinu mobilních zařízení jako iPhony, iPady, smartphony, tablety, GPS, kamery atd. Tato externí nabíječka vám usnadní život vždy, když nemáte k dispozici připojení do sítě. Měla by být vaší povinnou výbavou na každou delší cestu. Nezapomeňte si ji přibalit i na výlety s rodinou, abyste měli jistotu, že váš fotoaparát či kamera budou vždy připraveny k zachycení zážitků. Vysoce výkonná Li-ion dobíjecí baterie 13000 mAh. Originální baterie Samsung. Vstupní napětí - micro USB 5V, 1A Výstupní napětí - USB 5V, 1A Led indikátor zobrazující průběh nabíjení a stav výstupu.

Podobné příslušenství