Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Zadní kryt Vodafone Smart Platinum 7

Váš telefon může vypadat skvěle a zároveň být plně chráněn.

Původní cena: 377 Kč

Aktuální cena: 227 Kč po slevě

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 118 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 118 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGVDFJEPL740191

Černý ochranný kryt pro mobilní telefon Vodafone Smart Platinum 7 . Je vyrobeno z pružného plastu přesně na míru danému telefonu. Kryt nezakrývá dobíjecí a sluchátkové konektory.

Podobné příslušenství