Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Pouzdro peněženka

Víceúčelové kožené pouzdro pro telefon.

Aktuální cena: 397 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí ve 28 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné ve 28 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGPEN55RED82344

Pouzdro slouží jako peněženka pro uschování hotovosti, vizitek či platebních karet, ale vleze se do něj i větší mobilní telefon. Je vyroben z umělé kůže, která je příjemná pro dotek a působí luxusním dojmem. Pouzdro se zavírá pomocí magnetek, které vše udrží na svém místě. Právě pro svoji velikost, materiál a praktičnost je výborným doplňkem na každé obchodní schůzce.