Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Pouzdro flipbook Samsung S8

Aktuální cena: 997 Kč

Koupit příslušenství

K vyzvednutí v 5 prodejnách nebo k odeslání

Dostupné v 5 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSS8LEDBL89586

Led flipové pouzdro Samsung je nejmodernějším pouzdrem, které můžete dopřát svému smartphonu Samsung S8. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního materiálu, který skvěle ladí k moderního designu telefonu. Hlavní předností pouzdra je však skrytý led displej. Po propojení pouzdra s Vašim telefonem získáte náhled na všechny základní informace aniž byste museli pouzdro otevírat. Můžete tak sledovat čas nebo listovat Vašimi kontakty.

Typ originální krytu:

  • Samsung  EF-NG950PBEGWW Led flip Cover Samsung S8