Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Pouzdro flipbook Samsung A5 2017

Originální pouzdro Samsung.

Aktuální cena: 797 Kč

Koupit příslušenství

Skladem ve 43 prodejnách

Dostupné ve 43 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGSA57CLBL22866

Originální samsung pouzdro je špeciálne vytvořeno pro Samsung Galaxy A5 (2017) a tak jsou všechny konektory nebo fotoaparát snadno dostupné. Narozdíl od jiných otevíracích pouzder je toto průhledné a umožňuje přijímat hovory nebo přehrávat hudbu, aniž byste jej museli otevřít nebo z něj zařízení vyjmout.

Typ krytu:

  • Samsung EF-ZA520CBE Clear View Cover A5 2017