Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Hodinky Garmin fenix Chronos Steel Optic

Luxusní chytré hodinky, které vám budou sloužit ať děláte cokoliv.

Aktuální cena: 29 998 Kč

Koupit příslušenství

Není skladem

WGHOGACHRF54868Luxusní chytré hodinky, které vám budou sloužit ať děláte cokoliv. Hodinky nejenže nabízejí podporu při jakémkoliv sportu, celokovové tělo a luxusní design vám také zajišťuje využití jako elegantní doplněk ve společnosti. Hodinky jsou voděodolné až do 100 m a vy je tak budete moci nosit i při plavání. Vaše sportovní aktivity jsou neustálezaznamenávány např. při běhání, cvičení, jízdě na kole, lyžování, golfu, triatlonu, atd. Hodinky Garmin Fenix ​​Chronos zaznamenávají a hodnotí srdeční tep, vaši celodenní aktivitu včetně spálených kalorií, počet vystoupání pater, počet kroků, vzdálenost a v noci kvalitu a délku spánku. Vestavěná Exo Anténa je kompatibilní s GPS a GLONASS satelitními systémy a vy tak můžete využívat i navigaci na vámi již prošlé místa, nebo na místa zadané souřadnicemi. Hodinky jsou také využitelné při golfu po spárování s mobilní aplikací (měření vzdálenosti na začátek, střed, konec greenu, záznam statistiky hry a její pozdější vyhodnocení v aplikaci Garmin Connect).

Aplikace Garmin Connect je dostupná pro iOS, Android a Windows Phone 10 operační systémy chytrých telefonů. Po spárování hodinek s telefonem se vám zpřístupní obrovské množství dalších funkcí, včetně tréninkového deníku. Hodinky také podporují aplikaci Connect IQ, kde si můžete vybrat jiný vzhled obrazovky a využít další podporu příslušenství.

 • Vysoce citlivá EXO anténa integrovaná do těla hodinek.
 • Příjmem satelitních systémů GPS a GLONASS.
 • Optický senzor Garmin Elevate pro měření tepu přímo na zápěstí.
 • Barevný, skvěle čitelný displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 1.2”.
 • Voděodolné 10 ATM (100M), s odolností pro souvislé plavání.
 • Výdrž až 25 hodin v režimu UltraTrac, až 13 hodin s 1 sec. GPS záznamem, až 1 týden v režimu smartwatch.
 • Výměnné řemínky se systémem rychlé výměny.
 • Barometrický výškoměr, elektromagnetický kompas, teploměr, akcelerometr.
 • Bluetooth® (SMS,hovory, emaily, atd.), ANT+®
 • Samostatné profily aktivit

Zcela nové luxusní hodinky určené i pro běžné nošení. Hodinky fénix Chronos obsahují všechny funkce známé z tradiční řady fénix3, mají menší rozměry, jsou mnohem výkonější než řada Fenix 3 a mají celokovové tělo. Při měření sportu zobrazují měřené údaje silnějším fontem a veličiny jsou proto na displeji lépe čitelné. Kromě měření času dokáží hodineky podrobně změřit, zaznamenat a vyhodnotit většinu sportovních aktivit, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu, triatlonu a řady dalších. Kromě sportovních funkcí nabízí fénix Chronos funkce chytrých hodinek v případě propojení s kompatibilním chytrým telefonem (iOS, Android, Windows Phone 10). Oproti řadě jiných chytrých hodinek jsou hodinky fénix Chronos plnohodnotně použitelné i samostatně, bez mobilního telefonu.

I přes kovové tělo jsou hodinky fénix Chronos překvapivě lehké, tělo hodinek váží o necelých 10 gramů více než tradiční fénix3 a v titanovém provedení jsou dokonce lehčí. Všechny modely fénix Chronos jsou navíc vybaveny odolným safírovým sklíčkem a optickým měřením srdečního tepu na zápěstí. Optický snímač pro měření srdečního tepu je navíc oproti klasické řadě hodinek více zahloubený do těla hodinek a jen minimálně vyčnívá ze zadního pouzdra.Garmin fenix Chronos Steel Optic mají tělo z nerezové oceli (316L) s integrovanou EXO anténou pro příjem signálu GPS + GLONASS. Vysoce odolné safírové sklíčko. Ocelový řemínek z nerezové oceli s rychlým upínacím výměnným systémem a snadným zapínáním. V ceně navíc černý, sportovní řemínek z měkkého silikonu. 

EXO ANTENNA
Plně integrovaná vysoce citlivá EXO anténa do těla hodinek. Kompatibilní s příjmem satelitních systémů GPS a GLONASS.

OPTICKÉ MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Optický senzor Garmin Elevate pro měření tepu přímo na zápěstí. Bez nutnosti přídavného čidla jsou hodinky schopné po celý den průběžně měřit a zaznamenávat hladinu srdečního tepu.

RYCHLÉ UPÍNÁNÍ ŘEMÍNKŮ
Hodinky fénix Chronos používají výměnné řemínky se systémem rychlé výměny bez nutnosti používání jakéhokoliv nářadí. Každé balení obsahuje 1 stylový a 1 sportovní řemínek.

FUNKCE KROKOMĚRU
Měří celodenní míru pohybu, počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie, vystoupaná patra... Během noci měří délku a kvalitu spánku.

FUNKCE CHYTRÝCH HODINEK
Při propojení hodinek s kompatibilním telefonem (iOS, Android, Windows Mobile) poskytnou hodinky na displeji informace o příchozích hovorech, sms a dalších notifikacích.

NAVIGAČNÍ FUNKCE
Možnost ukládání důležitých míst v terénu do paměti hodinek a možnost zpětné navigace na tato místa. Možnost navigace po naplánované nebo prošlé trase. Možnost navigace na zadané souřadnice nebo zadaný směr a vzdálenost.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Samostatné profily s individuálními funkcemi a nastavením: běh, plavání, cyklistika, lyžování, triatlon, duatlon, terénní běh, posilování, veslování, SUP, běžecké lyžování a další. Dodatečné, vestavěné senzory pro pokročilé měření sportovních aktivit. Možnost měření halových i venkovních sportů, možnost připojení dalších, dodatečných externích senzorů (cyklistická kadence/rychlost/výkon, nožní senzor, různé snímače srdečního tepu...).

FUNKCE GOLFOVÝCH HODINEK
Databáze více než 40.000 golfových hřišť (více než 100 českých) je dostupná přes spárovaný mobilní telefon. Ke hře samotné již mobilní telefon není potřeba. Měření vzdálenosti na začátek/střed/konec greenu, záznam statistiky hry a její pozdější vyhodnocení v golfovém deníku Garmin Connect.

POKROČILÉ MĚŘENÍ VÝKONNOSTI
BĚH: VO2Max, Laktátový práh, poměr levá/pravá, vertikální oscilace/doba kontaktu nohy se zemí (při použití HRM TRI nebo HRM RUN), délka kroku... CYKLISTIKA: (při použití pedálů Vector Double): VO2Max, vyvážení levá/pravá, FTP, W/kg, jízda v sedě/ve stoje... PLAVÁNÍ: srdeční tep (při použití senzorů HRM TRI nebo HRM SWIM), rozpoznání plaveckého způsobu, počítání záběrů ruky, SWOLF...

PODPORA CONNECT IQ
Otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství)

TRÉNINKOVÝ DENNÍK
Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami Fenix3. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Souhrnné specifikace:

 • Samostatné profily s individuálními funkcemi a nastavením: běh, plavání, cyklistika, lyžování, triatlon, duatlon, terénní běh, posilování, veslování
 • Rozměry: 49.0 x 49.0 x 15.0 mm
 • Displej: 1.2”, 218x218 pixelů, barevný transflektivní Garmin Chroma Display se safírovým sklem
 • Hmotnost: 184g (s ocelovým řemínkem) 
 • Odolnost proti vodě: 10 ATM/100M
 • Interface: USB, Bluetooth, ANT+
 • Vestavěná paměť:32 MB; k dispozici 23 MB

Obsah balení:

 • fenix Chronos s ocelovým páskem a safírovým sklem
 • náhradní černý silikonový řemínek
 • napájecí a datový kabel
 • návod k použití
 • luxusní dřevěná krabička

Podobné příslušenství