Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Autonabíječka MUVIT s licenci MFI

Doplňte šťávu svým elektronickým zařízením i na cestách.

Aktuální cena: 657 Kč

Koupit příslušenství

Skladem ve 43 prodejnách

Dostupné ve 43 prodejnách

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

WGMUCCHMFI66169

Autonabíječka Muvit s licencí MFI pro iPhone 5/5S/iPad5 má nový Apple konektor Lightning a dosahuje výstupního proudu až 2,1A. Už se dále neobávejte ztracení se v důsledku vybití vašeho telefonu s navigací. Pořiďte si tohoto praktického pomocníka a spolehněte se, že už nepřijdete o žádné zajímavé fotografie nebo videa s vaší rodinou na cestách.

Podobné příslušenství