Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

Videochat se specialistou

Rezervujte si čas, ve kterém se náš specialista bude věnovat jen vám, a proberte s ním, co potřebujete.

Rezervujte si termín hovoru

Vyberte si temín, který vám nejvíce vyhovuje. Po dokončení rezervace obdržíte email s potvrzením a webový odkaz, na kterém bude hovor probíhat. Je na vás, zda si v průběhu videochatu necháte kameru zapnutou či nikoliv.

Štěpán Štěpán

Štěpán

Vašemu podnikání připravím nabídku na míru a vysvětlím, jak přejít k Vodafonu.

Štěpán

Naplánujte si videochat

Vyberte si z dostupných termínů a naplánujte si videochat.

Jak vypadá náš videochat

Takhle to u nás vypadá. Podívejte se, kde vzniká služba, která na českém trhu nemá obdoby. I díky moderním technologiím jsme vám, našim zákazníkům, ještě blíž.

 

Jak videochat funguje

Přinášíme naprosto inovativní přístup k zákazníkům s využítím nejmodernejších technologií. Rozumíme tomu, že ne vždy máte čas zajít na naší prodejnu, proto nabízíme možnost spojit se s specialistou pomocí chatu.