Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek

První vyúčtování zdarma

Uzavřete novou smlouvu přes náš LiveShop a o první vyúčtování se starat nemusíte.

Najděte to pravé řešení a první vyúčtování máte zdarma

K tomu, abyste uzavřeli novou smlouvu, už nemusíte nikam chodit. V pohodlí svého domova nebo kanceláře vyberete s naším firemním specialistou to nejlepší řešení pro vaši firmu a navíc se nebudete muset starat o své první vyúčtování. Dáme vám ho totiž zdarma, jako dárek za využití LiveShopu.

Vyberte si specialistu

Každý specialista se nejlépe vyzná v určité oblasti. Vyberte si toho, který vám nejvíce vyhovuje a hned mu zavolejte, nebo si videohovor naplánujte na později. Je na vás, zda si v průběhu hovoru necháte kameru zapnutou či nikoliv.

Štěpán Štěpán

Štěpán

Vašemu podnikání připravím nabídku na míru a vysvětlím, jak přejít k Vodafonu.

Štěpán

Naplánujte si videochat

Vyberte si z dostupných termínů a naplánujte si videochat.

Nahlédněte do virtuální prodejny Vodafonu

Takhle to u nás vypadá. Podívejte se, kde vzniká služba, která na českém trhu nemá obdoby. I díky moderním technologiím jsme vám, našim zákazníkům, ještě blíž.

 

Jak Vodafone LiveShop funguje

Přinášíme naprosto inovativní přístup k zákazníkům s využítím nejmodernejších technologií. Rozumíme tomu, že ne vždy máte čas zajít na naší prodejnu, proto nabízíme možnost spojit se s specialistou pomocí videohovoru.