Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Chytrá kancelář

Užívejte si práci v budově, která s vámi spolupracuje

Rezervace místností a parkovacích míst

Analýza obsazenosti a využití budovy

Upozornění na nebezpečí a mimořádné události

Lokalizace a jednoduchá navigace uvnitř budovy

Příběh

V práci stráví průměrný člověk celých dvanáct let svého života. Cítit se tam dobře je tedy dost zásadní. Bohužel často musíme na pracovišti čelit různým nástrahám. V několikapatrových budovách není snadná orientace a není výjimkou, že hledáním výtahu, konkrétního oddělení nebo kolegy zbytečně ztrácíme čas, který bychom potřebovali věnovat spíše práci. Začíná to hned ráno při příjezdu, kdy není možné najít volné parkovací místo a pokračuje během pracovního dne například složitým sháněním volné zasedací místnosti.

Máme jednoduché řešení

Ve vašich kancelářích rozmístíme vlastní hardware, malé designové „kameny“, které propojíme s místními systémy pro správu budovy a rezervaci prostor.

Zaměstnanci i návštěvníci takové chytré budovy si pak mohou stáhnout do mobilu aplikaci a využívat všech jejích výhod. Jednoduše si ověří, na kterém místě právě jsou a jak se nejrychleji dostanou tam, kam potřebují, ať jde o výtah, kuchyňku nebo třeba HR kancelář. Přes tuto aplikaci mohou také hlásit případné závady nebo mimořádné události a umožní tak správě budovy okamžitě reagovat. Aplikace plní i funkci rezervačního systému zasedacích místností nebo parkovacích míst.

Pro správce budovy je tu ještě další přidaná hodnota - analýza obsazenosti jednotlivých místností. Tato data pomáhají optimalizovat využití prostoru a přispívají tak k vytvoření lepšího pracovního prostředí. Tím pádem i k větší spokojenosti a produktivitě zaměstnanců.

Tuto technologii budoucnosti dodává Vodafone ve spolupráci se společností Spaceti.