Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Svou flotilu máte pod palcem

Vyzkoušejte efektivní online správu vozového parku.

Jak správa vozového parku funguje?

Služba umožňuje snadno a efektivně spravovat vozový park osobních i nákladních vozidel nebo speciální techniky. Služba je vhodná jak pro menší flotilu (pět a více automobilů), tak i pro velké autodopravce nebo logistické společnosti. Stejně dobře poslouží i pro správu strojů v zemědělství nebo stavebnictví.

Jednotka nainstalovaná ve vozidle dokáže kromě běžných věcí, jako je online sledování polohy vozu nebo tvorba knihy jízd, vyhodnotit i další zajímavé faktory, jako je například jízdní styl řidiče. Díky tomu ušetříte na pohonných hmotách i opotřebení vozu.

Sledování online

Máte okamžitý přehled, kde se vaše vozy právě nacházejí a v jakém jsou stavu. Jak v portálu, tak v aplikaci.

Kniha jízd

Automatické vytváření a záznam s rozlišením na služební a soukromé cesty.

Provozní údaje

Sledování stavu vozidla i nákladu, spotřeby paliva a stylu jízdy řidiče nebo upozornění na pravidelný servis.

Chcete mít vozový park pod kontrolou?

Nechte nám na sebe číslo. V nejbližší pracovní den vám zavoláme a se vším poradíme.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou. Více o ochraně soukromí