Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Vysokorychlostní internet pro firmy

Spolehlivé a vysoce kvalitní připojení k internetu se stejnou rychlostí přijímání a odesílání dat.

Získat nabídku

Jak Symetrické připojení funguje


Připojení je určeno společnostem, pro které je nezbytná spolehlivá datová komunikace. Zajišťujeme ji pomocí několika technologií. Nezáleží na tom, která bude ve vaší lokalitě použita, vždy garantujeme stejnou kvalitu a dostupnost služby.

Bezdrátové technologie

Jde o pevný bezdrátový okruh, který umožňuje poskytovat služby v garantovaném rádiovém pásmu a poskytovat tak zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Užívány jsou technologie FWA, také PtP (Point to Point) a WTTx. Všechny tyto varianty konektivity jsou se zaručenými parametry rychlosti, zpoždění a dostupnosti. Rozdíl je pouze technický, vysílač FWA technologie slouží více zákazníkům, PtP technologie je určená pro jednoho zákazníka a technologie WTTx je taktéž určena pouze pro jednoho zákazníka. Výběr technologie nemá vliv na kvalitu služby. V případě nedostupnosti naší vlastní sítě spolupracujeme s dalšími poskytovateli, na které klademe ty nejvyšší nároky, abychom splnili vaše očekávání.

Metalické a optické vedení

Metalické vedení je alternativa k technologii FWA, popř. PtP. Optické vedení slouží převážně pro připojení zákaznických lokalit s vysokorychlostními přenosovými požadavky. Při využití metalických sítí bývá obvykle použito stávající telekomunikační vedení. Při využití optických sítí je většinou přípojka vybudována námi nebo naším partnerem, a může proto dojít k delší době realizace, která je na druhé straně vyvážena nejvyšší možnou kvalitou služby.

Chcete nabídku na míru pro symetrické připojení i ve vaší firmě? Zavoláme vám

Cenu této služby vždy stanovujeme individuálně podle vašich potřeb. Nechte nám na sebe číslo a náš firemní specialista vám zavolá.

Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.
Více o ochraně soukromí

Hlavní výhody

Více informací

Objevte více o této službě - další výhody, požadavky služby, dokumenty ke stažení a mnohé další.

Další výhody symetrického připojení

Neomezený přenos dat.

Design řešení pevného připojení sestavujeme podle individuálních požadavků.

Možnost integrace datových služeb IP VPN (datová VPN).

Jak Symetrické připojení funguje

Potřebujete pro svou centrálu stabilní připojení se stejnou rychlostí odesílání a přijímání dat? Řešením je symetrické připojení, které zajistí nejen připojení k internetu, ale v případě potřeby také přenos hlasu. Komunikace je pro firmu klíčová záležitost, a proto k symetrickému připojení nabízíme standardní smluvní úroveň funkčnosti služeb 99,5 % a samozřejmě i možnost zálohování.

Ke stažení