Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Hodinky Apple Watch Series 7 GPS - 41mm

Co potřebuješ,máš všude s sebou.

Aktuální cena: 11 677 Kč

Koupit hodinky

K vyzvednutí v 1 prodejně nebo k odeslání

Dostupné v 1 prodejně

Při objednání v pracovní dny do 14:00 bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí ještě ten den. Vždy prosím nejprve počkejte na potvrzující SMS, že si pro svou objednávku můžete přijít. Nezapomeňte si vzít občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a je to. Rezervace je platná 3 kalendářní dny ode dne následujícího po objednání.

Nasaď si Apple Watch a můžeš vyrazit. Na větší obrazovce Series 7 přehledně vidíš všechno, na čem ti záleží. A s mobilním připojením máš rodinu, přátele, hudbu, oznámení, fotky i cokoli dalšího pořád po ruce.

Hliníkové pouzdro je lehké a vyrábí se ze stoprocentně recyklované slitiny leteckého hliníku. Odolný a přitom překvapivě měkký sportovní řemínek je vyrobený z vysoce funkčního fluoroelastomeru a má inovativní kolíčkové zapínání.

Zapomeň na zákony fyziky.
Naším cílem bylo sestrojit větší displej, a přitom prakticky nezvětšit rozměry samotných hodinek. Kompletním přepracováním displeje se nám podařilo zmenšit rámeček o 40 %, takže plocha obrazovky je teď skoro o 20 % větší než na Series 6. A o víc než 50 % větší než na Series 3. To už si za rámeček dáme.

Stále zapnutý Retina displej.
A máš jasněji. Když se chceš podívat na čas, komplikace nebo jiné údaje z ciferníku, nemusíš zvedat zápěstí ani klepat na obrazovku. Displej je totiž pořád zapnutý. A taky o 70 % jasnější, když jsi vevnitř a máš ruku dole.

Měř si hladinu kyslíku v krvi.
Z téhle inovace se ti bude tajit dech. Hladina kyslíku v krvi je klíčový indikátor celkového zdravotního stavu. Můžeš si podle ní udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 7 umožňují změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímají na pozadí, ve dne i v noci.

Kdykoli si udělej EKG.
Aplikace EKG na Apple Watch Series 7 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.

Srdce v malíčku.
Elektrody integrované v korunce Digital Crown a v zadním sklíčku hodinek spolupracují s aplikací EKG a snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.

Nabijí se v cukuletu.
U Apple Watch Series 7 jsme přepracovali celý nabíjecí systém, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou nabíjecí architekturou a rychlonabíjecím USB‑C kabelem dobiješ baterii z nuly na 80 % už za 45 minut.

Zvolni. Ať můžeš nabrat tempo.
Když jsi ve stresu, je dobré se na chvíli zastavit a zhluboka se nadechnout. Nová funkce Reflexe v aplikaci Mindfulness ti pomůže nastavit si cíl a zklidnit se pozorováním krásné animace.

Cvičení, co se točí kolem tebe.
Ať zrovna jdeš, běžíš, plaveš, nebo trénuješ jakkoli jinak, Apple Watch na to mají cvičení. Endorfiny teď můžeš rozproudit i při tajči a pilates. Stačí klepnout a začít se hýbat.

Cyklistika přehodila na vyšší stupeň.
Apple Watch teď automaticky poznají, když začneš šlapat, a připomenou ti, ať spustíš cvičení. Detekce pádu je nově optimalizovaná pro cyklistiku i další cvičení9 a při nehodě ti může zavolat záchranku.10 Milníky jízdy včetně dosažené rychlosti, vzdálenosti a dalších oznamuje hlasová odezva, takže nemusíš ani na okamžik spouštět oči z cesty. A vylepšený algoritmus přesněji počítá kalorie při jízdě na elektrokole.

V Peněžence máš všechno pohromadě. To je k nezaplacení.
Odemkni dveře. Nastartuj auto. Nastup do letadla. Zaplať prakticky za cokoli. A to je teprve začátek. V aplikaci Peněženka máš všechno potřebné na jednom místě. Ideální, když jsi v jednom kole.

Mapy. Vedou tě za ruku.
Při chůzi, řízení nebo jízdě hromadnou dopravou tě Mapy dovedou až do cíle. Taptický engine tě poklepáním upozorní, kdy odbočit doleva a kdy doprava. Ani se nemusíš dívat na hodinky.


Ve vodě tě nevyšplouchnou.
Apple Watch jsou voděodolné do 50 metrů. Takže jsou ve svém živlu, ať plaveš v moři, nebo si počítáš mezičasy v bazénu.

 • voděodolnost pro plavání
 • přední sklíčko s největší odolností proti prasknutí
 • odolnost proti prachu podle specifikace IP6X
 • satále zapnutý Retina displej
 • skoro o 20 % větší než na SE
 • o víc než 50 % větší než na Series 3
 • aplikace Saturace kyslíkem
 • aplikace EKG
 • oznámení o pomalém a rychlém tepu
 • oznámení o nepravidelném srdečním rytmu
 • tísňové SOS volání
 • mezinárodní tísňové volání
 • detekce pádu
 • možnost mobilního připojeníTECHNICKÁ SPECIFIKACE

Displej

Typ displeje: LTPO OLED
Maximální jas displeje: 1000 nitů
Always-on Display: Ano
Dotykový displej: Ano
Typ skla displeje: lon-X
3D Touch displej: Ano
Rozlišení displeje: 324 x 394

Výkon
Velikost RAM: 1 GB
Čipová sada: Apple S7
Počet jader procesoru: 2
Typ procesoru: S7
Operační systém: Watch OS
Senzory: G-senzor, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr, Měření EKG, Měření VO2 max, Měření SpO2, Barometr

Úložiště
Velikost úložiště: 32 GB

Napájení
Nejrychlejší možné nabití na 50 %:30 minut

Připojení
Připojení k internetu:Wi-Fi síť
Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, QZSS
Verze Bluetooth: 5.0
WiFi standard: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Konstrukce
Odolnost: Voděodolnost, Prachotěsnost, IP6X
Materiál: Anodizovaný hliník
Materiál řemínku: Fluoroelastomer

Další informace
Podporovaný OS: iOS
Reproduktor: Ano
Běžná výdrž (dnů): 1 dnů
Mikrofon: Ano

Funkce:
Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Funkce aplikace: Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.