Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Hodinky Amazfit Bip S

Xiaomi Amazfit Bip jsou skutečně impozantní chytré hodinky vhodné pro sportovce, ale i na běžné používání.

Hodinky není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit hodinky

Zařízení již není v prodeji.

Amazfit Bip S je navržen, tak aby byl výkonnější než předchozí generace, a to díky revolučnímu designu. S pouhými 31 gramy se pohodlně nosí při sportu i spánku.

Nová dvoubarevná technologie dělá hodinky ještě lepšími
Hodinky jsou navrženy s technologií dvoubarevného spojování dvou různých odstínů polykarbonátového materiálu, což umožnuje různé barvy a zároveň zajišťuje tvrdost, lehkost a výrazný vzhled.

Odolné vůči nečistotám
Technologie molekulární mřížky zajišťuje, že celý náramek je měkký a odolný vůči nečistotám, díky čemuž je ideální pro dlouhodobé nošení.

Dokonalost v detailech
Amazfit Bip S je zkonstruován s ohledem na dokonalost do nejmenších detailů, dokonce i na tlačítka. Tlačítko z nerezové oceli je jemně opracováno vysoce přesnými CNC obráběcími stroji, otryskáno a ošetřeno procesem vakuového nanášení PVD, aby povrch tlačítka byl barevný a odolný proti opotřebení.

Transflektivní always on barevný displej
Geniální transflektivní barevný displej vám umožní jasně vidět obrazovku za nízké spotřeby energie, současně chrání očí. Ve venkovním prostředí funguje ještě lépe, protože čím jasnější je sluneční světlo, tím jasnější je vzhled displeje, takže je ideální pro venkovní sporty. Je-li okolní světlo nízké, můžete zapnout podsvícení hodinek, aby se obrazovka plně osvětlila.

Zabudovaná GPS + GLONASS
Vestavěná GPS a GLONASS s duálním režimem vám umožní přesně sledovat Vaši trasu a vzdálenost.

Samostatně vyvinutý optický senzor Biotracker ™ PPG pro biologické sledování
Amazfit Bip S používá optický senzor BioTracker ™ PPG Bio-Tracking Optical Sensor nezávisle vyvinutý společností Huami Technology. Efektivní vysoce přesná snímací oblast je třikrát větší než předchozí generace, intenzita osvětlení LED je sedmkrát vyšší než předchozí generace a přesnost monitorování srdeční frekvence je zlepšena na 98%, to vše při použití pouze jedné pětiny výkonu předchozí generace produktů, což z toho činí významný pokrok u hodinek s celodenním sledováním srdeční frekvence.

Praktické funkce přímo na zápěstí
Amazfit Bip S je malý, ale obsahuje velký potenciál. Voděodolný do 5 ATM, podporuje 10 sportovních režimů včetně sledování plavání, nepřetržitého sledování srdeční frekvence a systému hodnocení zdravotního stavu, poskytuje užitečné nástroje ke zlepšení vašeho zdraví a účinnosti cvičení.Další funkční a praktické funkce, jako jsou oznámení, budík, předpověď počasí a světové hodiny, přinesou do vašeho každodenního života a práce více pohodlí.


Specifikace

 • Displej: 1.28", rozlišení176x176, 64 RGB barevnýgamut, Always-On displej, transflektivní,barevnýTFT
 • Dotykováobrazovka: 2.5D Corning Gorillaglass3 + vrstvaprotizanecháváníotiskůprstů
 • Materiál řemínku: SilikonaTPU šetrné k pokožce
 • Délkařemínku: 110mm +85mm
 • Šířeřemínku: 20 mm
 • Materiál těla hodinek: Polykarbonát
 • Rozměr ciferníku: 42 x 35, 3x11, 4mm úzké tělo Váha: cca31g (s řemínkem) and 19g (bez řemínku)
 • Konektivita: Bluetooth 5.0/ BLE
 • Kapacita baterie:200 mAhli-ion •Doba nabíjení: ?2,5h
 • Výdrž baterie*: Denní užívání: 30 dní. Pohotovostní režim: 90 dní. NepřetržitápracovnídobaGPS: ? 12 hodin.
 • Vodotěsnost: Certifikováno do5 ATM
 • Globálnídružicovýpolohovýsystém: GPS + GLONASS
 • Senzor: BioTracker™ PPG optickýsnímačtepovéfrekvence, 3osý akcelerometr, 3osýgeomagnetickýsenzor
 • Příslušenství: Magnetickánabíječka, uživatelský manuál
 • Podporovaná zařízení: Android 5.0 neboiOS 10.0 a vyšší
 • Aplikace: Amazfit

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.