Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Apple Watch Series 6 GPS - 40mm

Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí.

Hodinky není dostupný v kombinaci s tímto tarifem.

Koupit hodinky

Zařízení již není v prodeji.

Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí.

 • Voděodolnost 50m
 • Aplikace Saturace kyslíkem
 • Aplikace EKG
 • Oznámení o pomalém a rychlém srdečním tepu
 • Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu
 • Tísňové SOS volání
 • Detekce pádu
 • Kompas
 • Stále aktivní výškoměr


Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním novým snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Sleduj kondiční ukazatele na zdokonaleném stále zapnutém Retina displeji. Apple Watch Series 6 ti pomůžou žít zdravěji, aktivněji a s větším přehledem.

Hladina kyslíku v krvi
Hladina kyslíku v krvi je důležitým ukazatelem celkové kondice. Můžeš si na jejím základě udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný nový snímač a aplikace v Apple Watch Series 6 umožňuje změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímá i na pozadí během dne a noci.

Spánek
Pořádně se vyspat je pro zdraví nesmírně důležité. Nová aplikace Spánek ti pomůže naučit se pravidelně chodit spát ve stejnou dobu a sledovat trendy toho, jak každou noc spíš. Když si dáš lepší spánek jako svůj cíl, taky ho dosáhneš.

Kondice
Jasně že kondice je v hlavě. Když víš, jak jsi na tom, máš motivaci makat. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Jsou to Apple Watch v nejlepší formě. A dostanou do formy i tebe.

Hudba a podcasty
Pouštěj si, co tě motivuje k pohybu. Včetně 70 miliónů písniček z Apple Music.

Sdílení aktivity
Sdílej svoje kroužky Aktivity s rodinou a přáteli, ať se můžete navzájem hecovat.

Displej - Stále zapnutý. A lepší než kdy dřív.
Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutý Retina displej je teď daleko jasnější. Takže snadněji uvidíš všechny informace na ciferníku. Ani nemusíš zvedat zápěstí, aby se hodinky probudily.

Nové ciferníky
Nespočet způsobů, jak je uzpůsobit.

Buď ve spojení
Na Apple Watch Series 6 v kombinaci s iPhonem máš po ruce lidi a věci, na kterých ti záleží. Ať tě život zavede kamkoli.

 • Telefon a zprávy. Volej a posílej zprávy rovnou ze zápěstí.
 • Apple Pay. Bezpečně plať samotnými hodinkami.
 • Oznámení. Klepnutím na zápěstí ti připomenou schůzku nebo dají vědět, že je načase se postavit.
 • Mapy. Poklepání na zápěstí ti řekne, kam zatočit.


Na spodní straně Apple Watch Series 6 jsou čtyři klastry zelených, červených a infračervených elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyři fotodiody na měření hladiny kyslíku v krvi aplikací Saturace kyslíkem. Mají optický snímač srdeční činnosti na měření tepu a srdečního rytmu i elektrický snímač srdeční činnosti, který používá aplikace EKG. Korunka Digital Crown má při otáčení haptickou odezvu. Čip S6 SiP s 64bitovým dvoujádrovým procesorem je až o 20 procent rychlejší než čip S5 v Apple Watch Series 5. Stále aktivní výškoměr sleduje v reálném čase tvoji nadmořskou výšku.


Čip:
S6 SiP s dvoujádrovým procesorem

Displej:
Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej - 40mm
Displej - rozlišení [pix]: 324 × 394 pixelů

GPS:
GPS/GNSS

Připojení:
Wi-Fi: 802.11b/g/n v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz
Bluetooth 5.0

Pouzdro:
Apple Watch Series 6 jsou o 11 procent tenčí než Apple Watch Series 3 a jejich pouzdro se vyrábí ze stoprocentně recyklovaného hliníku.

Baterie:
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Až 18 hodin
Magnetický nabíjecí kabel

Podobná chytrá zařízení

Často kladené otázky

Platí doprava zdarma i na chytrá zařízení?

Ano. Zboží vám zdarma dopravíme Českou poštou, u některých typů objednávek (obsahujících SIM kartu) lze využít i dopravu kurýrem MUFF.

Mohu si objednávku vyzvednout v prodejně?

Zboží si můžete také zdarma vyzvednout v prodejně, kde je právě skladem (zjistíte na detailu produktu). Kompletní informace o vyzvednutí a dopravě najdete v sekci Vše o nákupu v eShopu.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Potřebujete další informace? Najdete je v sekci Vše o nákupu v eShopu.