Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Prodej konzolí Sony PlayStation 5 se slevou až 4 000 Kč“

Na úvod, abychom si rozuměli, jen pár základních pojmů:

 

Minimální měsíční plnění je smluvní závazek mezi zákazníkem a Vodafonem, ve kterém se zákazník zavazuje plnit každý měsíc po dobu 2 let (24 Vyúčtování) určitou částku.

Jistina je vratná finanční záloha, kterou nám nový zákazník zaplatí při nákupu zařízení se slevou. Peníze zákazníkovi vrátíme hned po prvních 3 řádně zaplacených Vyúčtováních.

Nový zákazník – paušální zákazník, který je s námi méně než 12 měsíců.

Věrný zákazník – paušální zákazník, který je s námi minimálně 12 měsíců a jeho celková útrata je za poslední 3 měsíce alespoň 150 Kč měsíčně.

 

PRO KOHO JSME NABÍDKU PŘIPRAVILI

Nabídku „Pprodej konzolí Sony PlayStation 5“ (dále jen „Nabídka“) jsme připravili jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Vodafonu, kteří splňují podmínky uvedené níže.

Nabídka není určena pro zákazníky Vodafone OneNet. Ti si ale určitě vyberou z jiných na míru šitých nabídek.

 

JAK NABÍDKA FUNGUJE A JAK JI ZÍSKAT

Prodej konzolí spouštíme 4. 2. 2021, a to pouze na stránkách www.vodafone.cz

Konzoli získáte s našimi hlasovými tarify. Stačí nově uzavřít či prodloužit smlouvu na 24 měsíců s minimálním měsíčním plněním od 590 Kč.

Konzole PlayStation 5 a PlayStation 5 Digital Edition máme připraveny jak pro nové zákazníky, tak i pro ty, kteří už s námi mají společný signál pár let. Slevu na zařízení dostáváte jednou za 24 měsíců, tzn. jednou za dobu trvání smlouvy. K zákaznickému účtu je možné pořídit jednu konzoli. Nabídka je limitovaná a platí pouze do vyprodání zásob.

 

Jste náš NOVÝ zákazník? Děkujeme.

  • Slevu na PlayStation 5 vám s radostí nadělíme hned při uzavření smlouvy na 24 měsíců.

 

Sleva 2 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů: Red Basic, Red Standard, Red Extra, Red Maxi, Business Red Super, Business Red Extra, Business Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 590 Kč na 24 měsíců.

 

Sleva 4 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů:

Red Basic pro 2 členy, Red Standard pro 2 členy, Red Extra, Red Maxi, Business Red Extra, Business Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 990 Kč na 24 měsíců.

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Protože jste pro nás nový zákazník, bude třeba složit tzv. jistinu. Pokud čerpáte slevu 2 000 Kč nebo 4 000 Kč, jistina bude 1 000 Kč. Nebojte se, Volací jistinu vám vrátíme, hned jak uhradíte včas a řádně 3 (a více) vystavená Vyúčtování.

  • Pokud se ozvete v době trvání nabídky a budete k nám chtít přenést číslo od konkurence, garantujeme, že slevu dostanete i v případě, že se samotný přenos uskuteční až po skončení této nabídky. Zařízení se slevou vám dáme hned po aktivaci čísla.

Jste náš VĚRNÝ zákazník? Vážíme si toho.

  • Slevu na vybraná zařízení vám s radostí nadělíme, hned jak s námi prodloužíte smlouvu na dalších 24 měsíců.

Sleva 2 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů: Red Basic, Red Standard, Red Extra, Red Maxi, Business Red Super, Business Red Extra, Business Red Maxi se  závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 590 Kč na 24 měsíců

 

Sleva 4 000 Kč je vaše, pokud si pořídíte jeden z následujících tarifů:Red Basic pro 2 členy, Red Standard pro 2 členy, Red Extra, Red Maxi, Business Red Extra, Business Red Maxi se závazkem Minimálního měsíčního plnění ve výši od 990 Kč se závazkem Minimálního měsíčního plnění na 24 měsíců. 

Zařízení si můžete pořídit za standardní cenu nebo na splátky. Díky tomu, že jste náš zákazník a už se nějaký ten pátek známe, nemusíte skládat žádnou Volací jistinu.

 

KDE SI NABÍDKU POŘÍDÍTE?

Pořízení PlayStation 5 se slevou vyřešíte pouze online na stránce www.vodafone.cz

KDYŽ SI ZRUŠÍTE SMLOUVU PŘEDČASNĚ

Mrzí nás to, ale rozumíme, že je někdy potřeba ukončit závazek Minimálního měsíčního plnění. Jen mějte na paměti, že v takovém případě budete muset doplatit zlevněné zařízení do výše plné standardní ceny před slevou.

 

SPOLEČNÁ USTANOVENÍ

  1. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s., podmínky služeb, podmínky Vodafone Pass, platný ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách vodafone.cz.
  2. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a. s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  3. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit tyto podmínky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 4. 2. 2021.