Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Podmínky nabídky „Odškodnění za předčasné ukončení smlouvy pro firemní zákazníky pouze 20%“ (dále jen „nabídka“)

 

  1. Nabídku „Odškodnění za předčasné ukončení smlouvy pro firemní zákazníky pouze 20%“ může využít každý firemní zákazník, který využívá služby Vodafonu a za podmínek uvedených níže. Nabídka platí pouze pro fyzické osoby podnikatele, nikoliv pro OneNet zákazníky.
  2. Zákazník je oprávněn smlouvu ohledně příslušného čísla vypovědět před uplynutím sjednané doby trvání s tím, že v takovém případě se zákazník zavazuje zaplatit poskytovateli paušální odškodnění (náhradu škody) za předčasné ukončení smlouvy ohledně příslušného čísla před uplynutím sjednané doby trvání. Výše takového odškodnění nově odpovídá jedné pětině součtu všech MSL nebo Rámcových smlouv zbývajících k úhradě do konce sjednané doby trvání smlouvy u příslušného čísla. Zákazník, který je fyzickou osobou a ve smlouvě uvádí své IČO, prohlašuje, že uzavírá tuto smlouvu jako podnikatel a služby využívá v rámci své podnikatelské činnosti. Výpověď této smlouvy nemá vliv na poskytování služeb na konkrétním čísle, pokud není dohodnuto jinak.
  3. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, podmínky jednotlivých služeb, podmínky Vodafone Pass, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
  4. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. (a její síť, produkty a služby) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČ 25788001.
  5. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky nabídky, s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
  6. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 8. 11. 2019.