Vodafone

Dárcovská SMS

Dárcovská SMS (DMS) je jednoduchý způsob, jak můžete podpořit neziskovou organizaci podle svého výběru. DMS je třeba poslat v příslušném tvaru na číslo 87777. A stojí vždy 30 Kč (DPH neúčtujeme).

Stačí kliknout a už pomáháte

Kolik za DMS zaplatíte?

Poplatek za odeslání DMS najdete ve Vyúčtování v části Platby třetím stranám. Uživatelům předplacených karet odečteme DMS z kreditu. Pokud nesouhlasíte s naúčtováním poplatku, musíte se obrátit na poskytovatele dané služby.

Najít poskytovatele

Snadná pomoc. Poskytovatele a další informace o DMSkách najdete na www.darcovskasms.cz.

Jak si objednáte a pošlete Dárcovské SMS

Tato služba je automaticky aktivní u všech telefonních čísel. Nemusíte si objednávat vůbec nic. Prostě posíláte textovky.
Pravidla pro DMS jsou stejná jako podmínky služby Premium SMS. Cena každé DMS je 30 Kč (DPH neúčtujeme). Kompletní informace najdete na www.darcovskasms.cz.

Přispět jednorázově 

Pošlete SMS ve tvaru: DMS HESLO (např. DMS ASIE) a odešlete na číslo 87777.

Přispívejte pravidelně

Díky DMS Roční podpora od vás Nezisková organizace získá příspěvek jednou měsíčně v příštích 12 měsících. Pošlete SMS ve tvaru: DMS ROK HESLO (např. DMS ROK ASIE) a odešlete na číslo 87777. K první platbě dojde ihned, dalších 11 plateb za vás pošleme vždy po 30 dnech. Pokud chcete ukončit roční podporu, napište SMS ve tvaru: DMS STOP HESLO (např. DMS STOP ASIE) a odešlete na číslo 87777.

Kam dál

Co jsou Premium SMS?

Co je FlexiStrop?

Co je Volací limit?