Jak získám HBO GO přes SledovaniTV.cz a kde ho můžu sledovat?

Přístup do HBO GO získáte také se službou Vodafone TV. Podívejte se na podrobnosti.

Jak získám HBO GO přes službu Sledování TV?

Přihlaste se do Vodafone galerie.

Do prohlížeče v mobilu nebo PC zadejte adresu galerie.vodafone.cz.

Přejděte do sekce Služby - Mobilní TV.

Tady si můžete vybrat z několika tematických balíčků, včetně HBO GO.

Pokud si televizní balíček objednáváte poprvé, při objednávce se přihlásíte nebo zaregistrujete do služby Sledovanitv.cz.

Stačí postupovat podle pokynů ve Vodafone galerii. Pokud ještě přihlašovací údaje pro HBO GO nemáte, pošleme vám je v SMS. Balíček se každý měsíc obnovuje, dokud si ho ve Vodafone galerii nezrušíte.

Kde a jak sledovat HBO GO, když už mám přihlašovací údaje?

HBO GO můžete s jedním uživatelským účtem používat až na 4 zařízeních a v jeden čas na 2 z nich přehrávat filmy nebo seriály.

  1. HBO GO na počítači - jděte na www.hbogo.cz, vyberte přihlášení a jako operátora sledovanitv.cz s.r.o. Uživatelské jméno a heslo od nás už máte v SMS.
  2. HBO GO v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systém iOS a Android. Po spuštění potvrďte region ČR, jazyk a podmínky aplikace. Zvolte přihlášení přes operátora a jako operátora sledovanitv.cz s.r.o. Uživatelské jméno a heslo od nás už máte v SMS.
  3. HBO GO v televizi - aplikace je dostupná v Samsung Smart TV a LG Smart TV a můžete si ji stáhnout v menu s aplikacemi ve vaší chytré televizi. Po spuštění aplikace postupujte podle zobrazených pokynů, abyste se přihlásili a mohli HBO GO používat.

TIP: Chcete sledovat HBO GO ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku. HBO GO můžete sledovat v ČR a v zemích EU.

Máte otázky ke službě HBO GO?

Co když zapomenu své přihlašovací údaje nebo si chci změnit heslo?

Nedaří se mi provést platbu v Galerii, co může být důvodem?

HBO GO jsem u vás už používal, jak si ho objednám znovu?

V jaké kvalitě filmy sleduji a kolik dat sledování spotřebuje?

Jak zruším obnovení televizního balíčku?

Naposledy upraveno 08. 11. 2020