Jaké výhody má Vodafone MultiPass?

 • Díky Vodafone MultiPassu získáte výhody více balíčků Vodafone Pass najednou.
 • Vybrat si můžete ze 2 MultiPassů:
 1. Vodafone MultiPass Video + Music + Social
 2. Vodafone MultiPass Video + Music + Chat

Jak si Vodafone MultiPass zapnu nebo zruším?

Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Služby - Internet.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

V části Vodafone Pass si vyberte Vodafone MultiPass, který chcete využít.

Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

 1. Aplikace Můj Vodafone - jděte do sekce Moje služby (ve spodním levém rohu obrazovky), vyberte své telefonní číslo a následně nabídku Nastavení internetu. Zde si můžete Vodafone Pass zapnout
 2. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone MultiPassu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.

Jak proběhne aktivace a jak mi budete Vodafone MultiPass účtovat?

Vyberte si z následujících 4 možností podle aktuální situace:

 1. Aktivace Vodafone MultiPass (Vodafone Pass nepoužívám) - pokud ještě žádný z balíčků Vodafone Pass nepoužíváte, při aktivaci MultiPassu dojde k aktivaci všech zahrnutých balíčků. V prvním zúčtovacím období vám budeme účtovat poměrnou část měsíčního poplatku za Vodafone MultiPass.
 2. Aktivace Vodafone MultiPass (mám balíček Vodafone Pass) - když už některý ze zahrnutých balíčků Vodafone Pass používáte, doporučujeme nechat aktivaci MultiPassu na období před koncem zúčtovacího období. Měsíční poplatek za jednotlivé balíčky Vodafone Pass, které jste doposud používali, jsme vám už naúčtovali na začátku zúčtovacího období (nebo při aktivaci) a zpětně ho nepřepočítáváme. Měsíční poplatek za nově vybraný Vodafone MultiPass vám budeme účtovat poměrnou částí.
 3. Změna mezi variantami Vodafone MultiPass - chcete si zapnout jinou variantu Vodafone MultiPass? Tuto změnu doporučujeme provést před koncem zúčtovacího období. Provedeme ji totiž ihned, měsíční poplatek za původní balíček Vodafone MultiPass zpětně nepřepočítáváme, za nově vybraný vám budeme účtovat poměrnou část měsíčního poplatku podle data aktivace. Balíček Social Pass nebo Chat Pass, který byl součástí původního Vodafone MultiPassu, při této změně rušíme k okamžiku provedení změny.
 4. Zrušení balíčku Vodafone MultiPass - zrušení provedeme ke konci zúčtovacího období, do té doby můžete používat všechny výhody MultiPassu. Když pak budete chtít používat některý z balíčků Vodafone Pass, můžete si ho zapnout, jakmile proběhne zrušení Vodafone MultiPassu.

Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.

K jakým tarifům si můžu Vodafone MultiPass zapnout?

Vodafone MultiPass si můžete zapnout k následujícím tarifům (včetně jejich firemních variant):

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Stačí vám Předplacená karta 30, u ostatních předplacených karet je potřeba mít také aktivní měsíční datový balíček, který se po měsíci automaticky obnovuje (stačí vám třeba některý z opakujících se Balíčků ke kartě, který obsahuje i data).

Službu Vodafone MultiPass nemůžete využít, pokud máte nastavené výchozí Připojení na měsíc, tarif Vodafone Neomezený, Mobilní připojení Turbo nebo datový tarif z řady Připojení pro služby (není v naší běžné nabídce, je však součástí např. starších tarifů Start a Vodafone první krok). U Balíčků ke kartě je třeba vybírat z opakujících se balíčků, k jednorázovým variantám si službu Vodafone Pass zapnout nemůžete.

TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone MultiPass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.