Jak funguje balíček pro dobrou věc - Pass for Good?

 • Cílem Vodafone Pass for Good je pomáhat lidem zlepšovat život v situacích, které v danou chvíli vyžadují pomoc či podporu. Každý z nás se díky tomuto Vodafone Passu může přidat do komunity pomáhající v boji proti rakovině, Koronaviru či pomoci svým blízkým, a to díky aplikaci DreamLab.
 • Za Vodafone Pass for Good nic neplatíte - je zcela zdarma.
 • Balíček lze aktivovat pouze v měsíční variantě.

Jak si balíček zapnu nebo zruším?

Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Služby - Internet.

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

V části Vodafone Pass si vyberte balíček, který chcete využít.

Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

 1. Aplikace Můj Vodafone - jděte do sekce Moje služby (ve spodním levém rohu obrazovky), vyberte své telefonní číslo a následně nabídku Nastavení internetu. Zde si můžete Vodafone Pass zapnout
 2. Přes SMS - pošlete zprávu ve tvaru GOOD PASS vaše heslo na číslo 7700.
 3. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.
Které aplikace můžu využít?
 • DreamLab - aplikace DreamLab umožňuje tisícům lidí pomoci urychlit životně důležité výzkumy ve zdravotnictví během spánku a to prostřednictvím smartphone telefonu, který je v podstatě malým výkonným počítačem. Když je náš telefon nečinný ? třeba když v noci spíme ? tento výkon se nevyužívá. DreamLab naopak může tento výkon využít do služeb zrychleného výzkumu rakoviny a covid-19. Po zapnutí DreamLabu si telefon stáhne drobné výzkumné úkoly, vypočítá je a výsledky pošle zpět výzkumnému týmu. Díky tomuto principu využívání síly smartphonů si tak DreamLab již může připsat podíl na čtyřech zásadních objevech v oblasti léčby rakoviny. Nově se DreamLab zaměřuje také na Projekt zvaný ?Corona-AI?, který provádí analýzu milliard kombinací existujících léků a molekul potravin s cílem zjistit, která vzájemná kombinace by mohla být účinná v boji proti koronaviru covid-19. Aplikace nevyužívá žádné osobní údaje, není tedy třeba mít obavy z přístupu k žádné ze soukromých informací čí fotografií.
 • Záchranka - s mobilní aplikací ZÁCHRANKA lze v případě nouze jednoduchým způsobem kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu. Zároveň záchranářům odešlete přesnou polohu a další užitečné informace, které slouží pro záchranu našeho života. Aplikace nabízí další doplňkové funkce, které mohou v života ohrožujících situacích také pomoci. Jedná se například o interaktivní návod na poskytnutí první pomoci i výukový modul, ve kterém se dočtete, jak ošetřit nejčastější poranění nebo funkci ?Lokátor? pomocí kterého lze přesně zjistit, kde se přesně nacházíte, kde je nejbližší pohotovost, stanice horské služby, lékárna, zubní pohotovost, krajská záchranná služba nebo automatizovaný externí defibrilátor. ?/li:
 • Bright Sky - mobilní aplikace pro odhalení domácího násilí, která je určena nejen pro samotné oběti, ale pro každého, kdo má obavy o svou kamarádku, kolegu, sousedku či někoho z rodiny. Aplikace nabízí bezpečně a důvěrně všechny potřebné informace: 3minutový dotazník pro posouzení nebezpečí ve vztahu, databázi kontaktů na centra pomoci, funkci Můj deník pro zaznamenávání důkazů, příklady domácího násilí a mnohem víc.
 • eRouška - aplikace eRouška pomáhá k potlačení šíření viru COVID-19. Umožňuje včas a anonymně upozornit uživatele na rizikové setkání s nakaženým, neboť pomocí Bluetooth technologii si aplikace pamatuje ostatní aplikace eRoušky, se kterými uživatel přišel do kontaktu. Zároveň pomocí eRoušky můžeme pomoci hygienikům rychle dohledat tzv. rizikové kontakty. Aplikace maximálně chrání soukromí.
 • Včelka - zábavné procvičování čtení.

K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?