Jak fungují balíčky Vodafone Pass?

 • S balíčky Vodafone Pass můžete oblíbené aplikace používat bez obav o svůj datový tarif. Aplikace, které jsou zahrnuté do vybraného balíčku, vám totiž nečerpají data z tarifu.
 • Aktivovat si můžete jeden i více balíčků Vodafone Pass z naší aktuální nabídky, a to buď v jednorázové denní variantě pro občasné využití, nebo jako obnovující se měsíční balíček.

Jaké balíčky Vodafone Pass můžu využít?

 1. Social Pass - pro nadšence do sociálních sítí máme Social Pass. Díky němu nemusíte myslet na to, kolik dat potřebujete na sdílení fotek nebo živá vysílání u aplikací oblíbených sociálních sítí.
 2. Chat Pass - s balíčkem Chat Pass můžete posílat zprávy včetně jejich příloh bez obav o svůj základní datový balíček pro univerzální využití.
 3. Music Pass - pro hudební fanoušky máme balíček Music Pass, se kterým můžete poslouchat on-line hudbu nebo si třeba pustit pohádku či podcast.
 4. Video Pass - malé kino v mobilu? S balíčkem Video Pass už nebudete muset hledat Wi-Fi a na své oblíbené seriály a tvůrce se podíváte kdekoliv.
 5. Cloud Pass - zálohujte své soubory odkudkoliv. Zahrnuté aplikace vám data z tarifu čerpat nebudou.
 6. Pass for Good - bezplatný Vodafone pass, díky kterému můžete bez obav používat aplikace, které "konají dobro".

TIP: Využijte Vodafone MultiPass a získejte výhody balíčků Vodafone Pass za výhodnější cenu.

Jak Vodafone Pass funguje?

 • Správné fungování služby vám můžeme zaručit u oficiálních mobilních aplikací, které jsou do vybraného balíčku zařazeny. Aplikace je třeba používat v mobilu nebo tabletu, ve kterém je vložena SIM karta s aktivní službou Vodafone Pass. V případě využití alternativních aplikací nebo webových verzí služeb vám mohou být data počítána, protože nebudeme moct určit, že používáte zahrnuté aplikace.
 • Vodafone Pass nemůže správně fungovat při zapnuté VPN. Na podobném principu funguje i služba Soukromý přenos iCloud, proto upozorňujeme, že při jejím využití nebude Vodafone Pass pracovat správně a data se mohou dál odečítat z tarifu.
 • Data nemusíte počítat, pokud používáte obsah přímo v aplikaci a nejde o obsah třetí strany. Například s balíčkem pro sociální sítě můžete nahrávat fotky i videa na Facebook, prohlížet si je, komentovat apod. Když ale kliknete na odkaz vedoucí na jinou stránku, otevřete YouTube video, spustíte hru atp., jde už o obsah, který není uložený přímo na Facebooku, a na ten se Vodafone Pass pro sociální sítě už nevztahuje. V některých aplikacích může dojít k tomu, že přehrávané a zobrazované reklamy či jiný obsah třetích stran může v malé míře čerpat data ze základního datového balíčku. Podívejte se na podrobné informace o zahrnutých aplikacích a podporovaném rozsahu funkcionalit.
 • Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
 • Výhody Vodafone Passu můžete využít v ČR i v zemích první roamingové zóny (EU + Norsko, Lichtenštejnsko, Island a Velká Británie).

K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Vodafone Pass na den

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Stačí vám Předplacená karta 30, u ostatních předplacených karet je potřeba mít také aktivní měsíční datový balíček.
 • Výjimky: S tarify Vodafone Neomezený, Mobilní připojení Turbo, Připojení na dlouho, Připojení na stálo nebo datovými tarify z řady Připojení pro služby (nejsou v naší běžné nabídce, jsou však součástí například starších tarifů Start a Vodafone první krok) si Vodafone Pass na den bohužel neužijete.

Vodafone Pass na měsíc

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Stačí vám Předplacená karta 30, u ostatních předplacených karet je potřeba mít také aktivní měsíční datový balíček, který se po měsíci automaticky obnovuje.
 • Výjimky: Připojení na měsíc a jednorázové Balíčky ke kartě s měsíční verzí Vodafone Passů kombinovat nejdou. S tarify Vodafone Neomezený, Mobilní připojení Turbo, Připojení na dlouho, Připojení na stálo nebo datovými tarify z řady Připojení pro služby (nejsou v naší běžné nabídce, jsou však součástí například starších tarifů Start a Vodafone první krok) si Vodafone Pass na měsíc také bohužel neužijete.

TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone Pass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.

Co když mám Připojení na měsíc a zapnu si Vodafone Pass na den?

Jak funguje aktivace nebo zrušení balíčku Vodafone Pass?

Můžu uživateli telefonního čísla zakázat aktivaci Vodafone Passu na den?

Může se složení aplikací ve Vodafone Passu časem změnit?

Jsem provozovatel aplikace a chtěl bych ji zařadit do Vodafone Passu, jak to zařídím?