nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak můžu zablokovat svou SIM kartu nebo odcizený telefon?

Ztratili jste svou SIM kartu nebo máte podezření na krádež? Pro váš klid bude lepší, když ji co nejdříve zablokujete, aby nemohlo dojít k jejímu zneužití. Nemusíte se obávat, není to složité.

Přihlaste se na muj.vodafone.cz a přejděte do sekce Služby - SIM karta a telefon.
K přihlášení potřebujete heslo.
Zablokujte svou SIM kartu u položky Ztracený či odcizený telefon/SIM.
K blokaci dojde nejpozději do 60 minut od zadání požadavku.

Další možnosti, jak můžete zdarma zablokovat SIMku:

 1. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní stránce v části Další funkce - Zobrazit více, kde vyberete volbu Blokace SIM karty.
 2.  
 3. Zavolejte zdarma na zákaznickou linku *77 nebo z telefonu jiného operátora na 800 77 00 77. Při volání ze zahraničí volejte na číslo s mezinárodní předvolbou +420 776 977 100 (hovor je účtován jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo).
 4. Navštivte některou Vodafone prodejnu, stačí předložit občanský průkaz.
 5. Nevíte si rady a nemůžete nám volat? Napište nám přes Facebook, rádi vám poradíme.
Blokaci SIM mám hotovou, jak postupovat dál?

Je dobré vědět:

 • Máte od nás DvojSIMku? V tom případě dojde při blokaci SIM karty k zablokování obou karet. Blokaci neodkládejte, i když máte jednu ze SIM karet při sobě. Druhou SIM by totiž mezitím mohl zloděj zneužít.
 • Novou SIM kartu si prosím vyzvedněte co nejdříve. I když máte SIM blokovanou, nepřerušuje se tím účtování vašeho tarifu nebo smlouva.
 • Pokud byste potřebovali potvrzení o blokaci SIM pro pojišťovnu, ozvěte se nám, rádi vám ho pošleme.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace