nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak volat, posílat SMS a MMS do zahraničí?

Volat, posílat SMS a MMS do zahraničí vám umožní služba volání do zahraničí. Služba je automaticky aktivní při koupi SIM karty. Volání do zahraničí znamená, že se nacházíte v České republice a voláte na čísla, která nemají českou předvolbu +420.

Volání do zahraničí si můžete zvýhodnit:

  • Pokud chcete volat výhodněji do zemí EU, vyberte si službu My EU.
  • Pokud chcete volat výhodněji do 1 vybrané země, vyberte si službu My Country.
  • Pro častější volání do vzdálenějších zemí využijte Minuty do daleka.

SMS z ČR do zahraničí vás vyjde na 1,80 Kč (když píšete do zemí Regionu 1) nebo na 2,52 Kč (pro ostatní země), MMS na 6,55 Kč.

Pro volání, SMS a MMS do ciziny zadávejte telefonní číslo s mezinárodní předvolbou. Podívejte se na přehled zemí a jejich mezinárodní kódy. Například pro volání na německé telefonní číslo musí vytáčené číslo začínat předvolbou +49.

Jak funguje posílání SMS na zahraniční čísla?

SMS můžete posílat do sítí všech našich roamingových partnerů, se kterými máme uzavřenou roamingovou smlouvu. Pokud daný operátor není naším partnerem, pokusíme se i přesto SMS doručit, ale nemůžeme její správné doručení zaručit. Cena za odeslání SMS z ČR na zahraniční telefonní číslo je 1,80 Kč (když píšete do zemí Regionu 1) nebo 2,52 Kč (pro ostatní země).

Jak na posílání MMS do zahraničí?

Pro posílání MMS do zahraničí není nutné žádné další nastavení. Pokud vám fungují MMS v rámci ČR, můžete posílat MMS i do zahraničí. Pro jistotu si ověřte, že příjemce má správně nastavený telefon pro přijímání MMS zpráv. Do některých sítí doručíme pouze textovou zprávu s odkazem na vyzvednutí MMS na internetu a rádi bychom vás upozornili, že doručení MMS na zahraničí číslo nemůžeme garantovat. Cena za MMS poslanou z ČR na zahraniční číslo je 6,55 Kč včetně DPH.

Platím za příchozí hovor ze zahraničí?

Když jste v ČR a volá vám někdo ze zahraničí (české číslo v zahraničí nebo zahraniční číslo), nic za hovor neplatíte.

Když voláte nebo píšete českému číslu, které se nachází v zahraničí, nic se pro vás nemění a voláte za své běžné ceny. Pouze myslete na to, že ten, komu voláte, může platit za příchozí hovor podle svého tarifu.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace