nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Můžu přes Vodafone TV sledovat Netflix?

Se službou Netflix můžete sledovat filmy a seriály (nejen) z produkce Netflixu na chytrých televizích, telefonech, tabletech, počítačích a dalších zařízeních.

Pokud od nás máte Vodafone TV, můžete:

 1. Využít aplikaci Netflix v rámci set-top boxu k Vodafone TV - ideální v případě, že nemáte chytrou televizi, která by obsahovala aplikaci od Netflixu. Aplikaci najdete v set-top boxu Vodafone TV, pro přihlášení využijte svůj existující účet u Netflixu, případně si založte nový.
 2. Za služby Netflixu platit ve Vyúčtování od Vodafonu - podmínkou je, že máte aktivní Vodafone TV. V takovém případě si můžete nastavit placení za Netflix přes m-platbu přímo ve Vyúčtování od Vodafonu. Pro objednání Netflixu tedy nemusíte používat svou platební kartu.
Jak se do Netflixu zaregistruji?

Pro sledování obsahu z Netflixu potřebujete uživatelský účet u této služby. Můžete využít svůj stávající, nebo registraci provést nově.

Účet Netflix ještě nemám

Přihlaste se do Můj Vodafone ke své Vodafone TV a jděte do sekce Služby - Aplikace třetích stran.
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
Vyberte Netflix a přes tlačítko Aktivovat přejděte na registrační stránku.
Alternativně můžete také využít tento odkaz.
Přihlaste se ID číslem vaší Vodafone TV a heslem.
Jedná se o stejné přihlašovací údaje, jaké používáte do Můj Vodafone. ID služby Vodafone TV najdete ve své samoobsluze a Vyúčtování. Pokud používáte přihlášení přes e-mail, přihlaste se tímto způsobem.
Na stránce s popisem služby Netflix klikněte na Aktivovat.
Pokud se vás stránka ještě zeptá na výběr účtu, vyberte číslo (ID služby) své Vodafone TV, ke které si přejete Netflix aktivovat.
Vyberte si tarif od Netflixu, zadejte e-mail a heslo a své telefonní číslo a dál pokračujte podle pokynů.
Nezapomeňte uvést svůj aktuální e-mail a telefonní číslo pro případ, že byste zapomněli své heslo. V průběhu registrace uvidíte všechny potřebné informace k výběru tarifu od Netflixu.

Pokud nechcete využívat placení přes Vyúčtování Vodafonu, založte si účet přímo na stránkách Netflixu.

Netflix už využívám

V takovém případě můžete svůj stávající účet využít pro přihlášení do aplikace Netflix v set-top boxu Vodafone TV. Můžete také změnit platební metodu a za Netflix platit přes Vyúčtování u Vodafonu, více se dozvíte dále na této stránce.

Registraci mám hotovou, jak se do Netflixu přihlásím?

Netflix můžete s jedním uživatelským účtem používat na jednom nebo více zařízeních, záleží na tom, jaký tarif si u Netflixu platíte.

 1. Netflix na počítači - jděte na stránky Netflixu a přihlaste se svým e-mailem a heslem.
 2. Netflix v mobilu nebo tabletu - aplikace je dostupná pro systémy iOS i Android, podívejte se na podrobnosti.
 3. Netflix v televizi - pokud máte Vodafone TV, najdete aplikaci přímo ve svém set-top boxu. U chytrých TV může být aplikace předinstalovaná, případně si ji stáhnete z aplikačního obchodu.
 4. Další zařízení - přehled všech podporovaných zařízení najdete na stránkách Netflixu.
TIP: Chcete sledovat Netflix ve svém mobilu nebo tabletu na cestách? Zapněte si Video Pass a přehrávání seriálů a filmů vám nebude brát data ze základního datového balíčku.

Máte otázky ke službě Netflix?

Pro placení Netflixu používám platební kartu, jak můžu přejít na placení přes Vyúčtování Vodafonu?

I v tomto případě můžete přejít na placení služby z Vyúčtování Vodafonu. Podmínkou je, že u nás máte aktivní Vodafone TV. Nejprve si ve svém účtu Netflixu zrušte obnovení předplatného pro další měsíce, jakmile vám aktivní předplatné vyprší, jděte na registrační stránku Vodafonu, kde se přihlásíte ID služby Vodafone TV a svým heslem (jako do Můj Vodafone) a dále budete postupovat podle pokynů.

Netflix platím z Vyúčtování Vodafonu, jak můžu přejít na placení kartou?

Přihlaste se na stránkách Netflixu a v sekci Účet změňte způsob placení na platbu kartou. Od následujícího měsíce se vám bude měsíční poplatek strhávat z platební karty (podle vámi vybrané nové platební metody).

Jak rychlé připojení potřebuji pro sledování Netflixu?
 • Rychlost připojení se odvíjí od toho, v jaké kvalitě Netflix sledujete. V nejnižším tarifu Netflixu máte dostupnou nižší obrazovou kvalitu, naopak čím vyšší tarif máte, tím kvalitnější obraz máte k dispozici.
 • Pro sledování pořadů v HD kvalitě je potřebná stabilní rychlost 5 Mbit/s, při sledování pořadů v rozlišení 4K potřebujete alespoň 25 Mbit/s.
 • Nezapomeňte, že kapacitu vašeho internetového připojení využívají všechna zařízení v domácnosti. Pokud budete sledovat Netflix ve 4K, mělo by vaše internetové připojení fungovat reálnou rychlostí alespoň 50 Mbit/s, abyste měli dostatečnou rezervu i pro připojení svých dalších zařízení.
 • Podívejte se na podrobné informace na stránkách Netflixu.
Jak si můžu změnit tarif u Netflixu?
Zapomněl jsem heslo pro přihlášení, jak si ho obnovím?

Obnovení hesla najdete na přihlašovací stránce Netflixu.

Neprochází mi platba za Netflix přes Vyúčtování Vodafonu, co může být důvodem?

Zkontrolujte prosím:

 1. Volací limit - musíte mít dostatečný prostor na to, aby proběhla platba za objednaný obsah.
 2. FlexiStrop - v případě nízkého FlexiStropu se objednávka nepodaří.
 3. Limit pro platby třetím stranám - aby platba mohla proběhnout, nesmíte mít limit vyčerpaný.
Je aplikace Netflix dostupná také na set-top boxech bývalého UPC?

Ne, starší set-top boxy sledování Netflixu neumožňují.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace