nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Vodafone

Jak funguje balíček pro práci se soubory - Cloud Pass?

Image
 • Se službou Cloud Pass můžete zálohovat své soubory, jako jsou třeba dokumenty, fotografie nebo videa, a nemusíte při tom hledat nejbližší Wi-Fi. Při používání zahrnutých aplikací totiž nečerpáte data ze svého tarifu.
 • Zapnout si můžete i víc balíčků Vodafone Pass najednou.
 • Cena balíčku Cloud Pass je 99 Kč měsíčně. Cloud Pass můžete využít také bezplatně jako Vodafone Pass na den v naší vánoční nabídce.
 • Podívejte se také na obecné informace k fungování balíčků Vodafone Pass.
Jak si balíček zapnu nebo zruším?
Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Nastavení služeb - Internet
Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.
V části Vodafone Pass si vyberte balíček, který chcete využít.
Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

 1. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.
Které aplikace můžu využít?
 • Připravili jsme pro vás seznam zahrnutých aplikací.
 • Správné fungování služby vám můžeme zaručit u oficiálních mobilních aplikací, které jsou do vybraného balíčku zařazeny. Aplikace je třeba používat v mobilu nebo tabletu, ve kterém je vložena SIM karta s aktivní službou Vodafone Pass. V případě využití alternativních aplikací nebo webových verzí služeb vám mohou být data počítána, protože nebudeme moct určit, že používáte zahrnuté aplikace.
 • Upozorňujeme, že na stažení aplikace z aplikačního obchodu se Vodafone Pass nevztahuje.
U jakého obsahu se data nepočítají a na co se naopak balíček nevztahuje?

V těchto případech vám data nepočítáme:

 • Nahrávání a stahování souborů přes zahrnuté aplikace.
 • Podívejte se na kompletní seznam funkcionalit, které můžete v podporovaných aplikacích využívat bez čerpání dat.

U jiných činností využíváte pro připojení svůj datový balíček určený pro univerzální využití. Zde uvádíme vybrané příklady situací, kdy jsou data počítána z vašeho datového balíčku pro univerzální využití:

 • Používání zahrnutých cloudových služeb v jiných aplikacích, které také umějí pracovat se soubory z cloudu.
Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Vodafone Pass v měsíční variantě si můžete zapnout k následujícím tarifům (včetně jejich firemních variant):

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Jakákoliv předplacená karta s aktivním měsíčním datovým balíčkem (stačí vám třeba některý z opakujících se Balíčků ke kartě, který obsahuje i data).

Službu Vodafone Pass nemůžete využít, pokud máte nastavené výchozí Připojení na měsíc, Mobilní připojení Turbo nebo datový tarif z řady Připojení pro služby (není v naší běžné nabídce, je však součástí např. starších tarifů Start a Vodafone první krok). U Balíčků ke kartě je třeba vybírat z opakujících se balíčků, k jednorázovým variantám si službu Vodafone Pass zapnout nemůžete.

TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone Pass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.
Jak funguje aktivace nebo zrušení balíčku Vodafone Pass?
 • Aktivace balíčku - probíhá do 24 hodin (potvrdíme vám ji SMSkou) a v prvním zúčtovacím období vám účtujeme poměrnou část ceny balíčku podle toho, kdy aktivaci zadáte.
 • Zrušení balíčku - probíhá ke konci vašeho zúčtovacího období. Abychom požadavek stihli včas zpracovat, doporučujeme ho zadat alespoň 1 den před koncem zúčtovacího období.
 • Změna tarifu - pokud změníte svůj tarif na takový, ke kterému Vodafone Pass nefunguje, dojde spolu se změnou tarifu ke zrušení balíčku Vodafone Pass.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace