nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence Vodafone

Jak na platby s Vodafone ePokladnou a jak zákazníkovi předám účtenku?

Zákazníci vám mohou hradit:

 1. V hotovosti - není potřeba nic dalšího, aplikace počítá i částky po vrácení.
 2. Přes platební terminál - aplikace podporuje mPOS terminály vydávané Českou spořitelnou a částku k platbě automaticky zobrazí na terminálu.
 3. Přes externí platební terminál - libovolný terminál, je nutné ale manuálně zadat na tomto terminálu konečnou částku.
 4. Stravenkami nebo jinými vouchery.
 5. V EUR. Zvolíte si vlastní kurz, podle kterého se částka zašle v českých kurunách na EET servery.

Jak zákazníkovi předat účtenku?

 1. Okamžitý přes podporovanou tiskárnu
 2. Odeslání e-mailem
 3. Tisk na vaší domácí tiskárně (laser, inkoust) přes webový portál ePokladny, kde si libovolnou účtenku po zaúčtování zobrazíte a pošlete ji k tisku.
Vícenásobné odeslání účtenky - pokud se stane, že aplikace Vodafone ePokladna odešle jednu účtenku na servery Ministerstva financí vícekrát, jedná se o situaci, která není zákonem o elektronické evidenci tržeb považována za jeho porušení.
Jak nastavit účtenku?
Nastavení údajů na účtence
Údaje na účtence (hlavička a patička) je nejjednodušší nastavit na webovém portálu epokladna.vodafone.cz. v sekci Moje data/Vaše přehledy/Prodejny.
Výběr licenčního klíče
Pokud máte více licenčních klíčů ePokladny a ke každé si chcete přiřadit jinou provozovnu, vyplníte právě zde více řádků podle počtu provozoven. Pro každou provozovnu se pak budou tisknout na účtenku jiné údaje.
Hlavička a patička účtenky
Sloupce, které se týkají vyplnění údajů, se jmenují Hlavička účtenky 1-8 a Patička účtenky 1-5, máte tedy dostatek místa do hlavičky zadat název vaší firmy, IČ, DIČ, adresu, telefon atd. Hlavička by měla obsahovat minimálně náležitosti dané zákonem.

Kompletní informace k EET najdete na stránkách etrzby.cz. Návod k Vodafone ePokladně je dostupný na této stránce.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace