nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Bezpečnost služby Vodafone ePokladna

  • Šifrování - veškerá komunikace mezi aplikací, webovým portálem a servery Ministerstva financí je šifrována, což odpovídá úrovni zabezpečení internetbankingu.
  • Zabezpečení zařízení - aplikaci Vodafone ePokladna doporučujeme chránit na stejné úrovni jako celý tablet či telefon, tedy nastavit si na zařízení odemykací kód (PIN). To se provede v menu Nastavení, většinou v podsložce Zabezpečení. Je dobré nastavit trochu složitější PIN než 1111 nebo 1234.
  • Podezření na zcizení přístupových údajů - nejrychlejší cesta zablokování licence je zavolání na Linku péče o zákazníky na čísle *77, kde licenci deaktivujeme. Pro další používání Vodafone ePokladny je nutné si zároveň aktivovat jinou - novou licenci .
  • Podezření na zneužití přístupových údajů - při podezření na zneužití přístupových údajů do webového portálu epokladna (epokladna.vodafone.cz) doporučujeme na portálu změnit heslo v sekci Můj profil/Změna hesla. V tomto portále lze zároveň vytvářet i více přístupů, např. pro zaměstnance, účetní atp.
  • Ochrana zařízení používajícího Vodafone ePokladnu - v případě potřeby chránit zařízení, na kterém běží Vodafone ePokladna, doporučujeme pořídit některý z tzv. MDM systémů - Vodafone nabízí službu Mobilní zabezpečení komplet, která umí například omezit používání jiných aplikací než Vodafone ePokladny, nastavit zabezpečený přístup na e-mail v zařízení nebo právě vynutit chránění zařízení heslem.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace