nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence Vodafone

Bezpečnost služby Vodafone ePokladna

  • Šifrování - veškerá komunikace mezi aplikací, webovým portálem a servery Ministerstva financí je šifrována, což odpovídá úrovni zabezpečení internetbankingu.
  • Zabezpečení zařízení - aplikaci Vodafone ePokladna doporučujeme chránit na stejné úrovni jako celý tablet či telefon, tedy nastavit si na zařízení odemykací kód (PIN). To se provede v menu Nastavení, většinou v podsložce Zabezpečení. Je dobré nastavit trochu složitější PIN než 1111 nebo 1234.
  • Podezření na zcizení přístupových údajů - nejrychlejší cesta zablokování licence je zavolání na Linku péče o zákazníky na čísle *77, kde licenci deaktivujeme. Pro další používání Vodafone ePokladny je nutné si zároveň aktivovat jinou - novou licenci .
  • Podezření na zneužití přístupových údajů - při podezření na zneužití přístupových údajů do webového portálu epokladna (epokladna.vodafone.cz) doporučujeme na portálu změnit heslo v sekci Můj profil/Změna hesla. V tomto portále lze zároveň vytvářet i více přístupů, např. pro zaměstnance, účetní atp.
  • Ochrana zařízení používajícího Vodafone ePokladnu - v případě potřeby chránit zařízení, na kterém běží Vodafone ePokladna, doporučujeme pořídit některý z tzv. MDM systémů - Vodafone nabízí službu Mobilní zabezpečení komplet, která umí například omezit používání jiných aplikací než Vodafone ePokladny, nastavit zabezpečený přístup na e-mail v zařízení nebo právě vynutit chránění zařízení heslem.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace