nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava Vodafone

Jaká je vánoční nabídka Vodafonu?

TIP: Abyste si neomezená data užili opravdu naplno, zkontrolujte si, že máte telefon podporující rychlé připojení k internetu přes 4G LTE. Pokud ne, můžete od nás získat nový telefon se slevou až 5 000 Kč. Zastavte se v našich prodejnách nebo se podívejte na nabídku na našich stránkách.
Jak si zapnu dárek ve formě neomezených dat?
Přihlaste se do aplikace Můj Vodafone.
Pro přihlášení potřebujete heslo.
Přímo na hlavní stránce aplikace (Přehled) najdete vánoční dárek.
Po kliknutí na banner s vánoční nabídkou uvidíte, kolik hodin neomezených dat ještě můžete využít a můžete si tu dárek aktivovat. Aktivaci dvouhodinovky neomezených dat vám potvrdíme SMSkou.

Je dobré vědět:

 • Dárek jsme rozdělili do dvou období. Od 15. listopadu do 14. prosince 2019 máte k dispozici 50x 2 hodiny neomezených dat, od 15. prosince 2019 do 14. ledna 2020 budete mít k dispozici nových 50 dvouhodinovek neomezeného surfování. Případné nevyčerpané hodiny do dalšího období nepřevádíme, tak je nezapomeňte včas využít.
 • V jednom dni si můžete dárek vyzvednout i vícekrát, jak budete potřebovat.
 • Neomezená data můžete využívat od chvíle, kdy v aplikaci Můj Vodafone uvidíte informaci o aktivním neomezeném surfování s časem platnosti. Informaci o aktivaci dárku a jeho platnosti vám také potvrdíme SMSkou.
 • Zákazníci s tarifem Red+ si dárek mohou aktivovat vždy jen na hlavním čísle správce, ke kterému účtujeme měsíční tarif. Neomezená data však během platnosti dárku získáváte na všech číslech, která jsou zahrnuta do tarifu.
 • Neomezená data můžete využít na území ČR a v zemích 1. zóny (EU + Norsko, Lichtenštejnsko a Island).
 • Kompletní podmínky nabídky najdete na našich stránkách.
Vánoční dárek můžete využít s většinou našich tarifů, které obsahují také volná data. Pro využití neomezeného surfování potřebujete mít volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nebude vám připojení fungovat ani po aktivaci vánočního dárku. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
K jakým tarifům si můžu vánoční dárek zapnout?

Vánoční dárek v podobě neomezených dat si můžete zapnout k následujícím tarifům (včetně jejich firemních variant):

 • Paušální tarify: Mobilní tarify umožňující volání, které obsahují měsíční datový tarif, s výjimkou těch, které uvádíme níže.
 • Předplacené karty: Jakákoliv předplacená karta s měsíčním datovým balíčkem s výjimkou Předplacené karty 30 (do konce roku 2019 má Předplacená karta 30 vlastní nabídku).

Vánoční dárek v podobě neomezených dat nemůžete využít, pokud už v tarifu neomezená data máte, nebo když máte Mobilní připojení Turbo, Připojení na stálo, Připojení na dlouho, Připojení na skok nebo datový tarif z řady Připojení pro služby (není v naší běžné nabídce, je však součástí např. starších tarifů Start a Vodafone první krok).

TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou dárek automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Neomezená data si stačí aktivovat k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.
Co když mám Připojení na měsíc a zapnu si dárek v podobě neomezených dat?
 • Vánoční dárek můžete využít také s Připojením na měsíc.
 • Pokud aktivně Připojení na měsíc nevyužíváte (tarif máte přednastavený, ale nečerpáte ho), tak se s prvním připojením k internetu zahájí účtování tarifu Připojení na měsíc, a to i když budete mít aktivní vánoční dárek.
 • Data přenesená v době platnosti neomezených dat vám samozřejmě data z tarifu čerpat nebudou.
Jedná se opravdu o neomezená data, není v tom nějaký háček?
 • Vánoční dárek obsahuje 2x 100 hodin neomezených dat, během nich jde o skutečně neomezené připojení.
 • K dispozici máte maximální možnou rychlost připojení a můžete přenést tolik dat, kolik budete potřebovat.
Vánoční dárek mi nejde aktivovat, co může být důvodem?
Příčiny mohou být různé, vyzkoušejte naše tipy:
 1. Sdílená (členská) SIM - když u nás máte tarif Red+ nebo používáte sdílenou datovou SIM kartu, je třeba dárek aktivovat na hlavním telefonním čísle. V případě tarifu Red+ jde o číslo správce, tedy to, ke kterému tarif účtujeme. Když si pak zapnete 2 hodiny neomezených dat, máte je automaticky k dispozici i na členských číslech tarifu Red+ nebo na sdílené datové SIM kartě.
 2. Nekombinovatelný tarif - seznam tarifů, se kterými můžete vánoční dárek využít, najdete v této otázce o kousek výše.
 3. Blokované služby - pokud máte zablokované služby například kvůli nezaplacenému Vyúčtování nebo jste ohlásili ztrátu SIM karty, dárek vám vyzvednout nepůjde.
 4. Technické potíže - je možné, že o náš dárek je zrovna takový zájem, že se nám vaši žádost o jeho vyzvednutí nebo aktivaci nepovedlo zařídit. V tom případě prosím chvíli počkejte a zkuste to později znovu.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace