nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Vodafone

Jak si vyměním SIM kartu u svého stávajícího čísla?

V jakých případech si mám vyměnit SIM kartu za novou?
 1. SIM kartu jsem ztratil / byla mi odcizena.
 2. SIM karta je poškozená.
 3. Chci, aby se moje SIM karta dokázala připojit ke 4G LTE internetu  - všechny SIM karty vydané od srpna 2013 už LTE podporují a poznáte je podle nápisu LTE v pravém dolním rohu.
 4. Mám nový telefon a potřebuji jinou velikost SIM karty. Automaticky posíláme Trio SIM, která obsahuje všechny 3 velikosti čipu (standardní, micro a nano), takže si sami vylomíte ten, který budete potřebovat.
 5. Potřebuji druhou SIM kartu se stejným telefonním číslem. K těmto účelům nabízíme DvojSIMku.
 6. Chci využívat mobilní bankovnictví a moje stávající SIM ho nepodporuje nebo jsem ztratil MPUK. V tomto případě si SIM kartu objednejte přes operátora nebo v prodejně a výslovně požádejte o SIM s podporou mobilního bankovnictví.
SIM kartu vám vyměníme zdarma a můžete si ji objednat jedním z následujících způsobů:
 1. Objednejte ji na muj.vodafone.cz v sekci SIM karta a telefon. Zvolte možnost Nová SIM karta a vyberte adresu pro doručení.
 2. V aplikaci Můj Vodafone  - v sekci Více - SIM karta zvolte Objednávka SIM karty.
 3. Navštivte prodejnu Vodafonu, kde vám SIM kartu vyměníme na počkání.
 4. Můžete zavolat operátorovi na *77, který vám SIM kartu nechá poslat poštou do 2 pracovních dnů.

Novou SIM kartu vám doručíme běžnou poštou až do vaší schránky, proto si ověřte, že máte dobře označenou schránku. Obvykle dorazí během 2 až 3 pracovních dnů.

Předplacená karta: Pokud máte anonymní předplacenou kartu (nemáte u ní vyplněné osobní údaje), nepůjde vám novou SIM kartu objednat v samoobsluze ani aplikaci Můj Vodafone. Můžete si ji vyzvednout v prodejně Vodafonu nebo objednat na *77.
Jak si novou SIM kartu aktivuji?
  Image Číslo SIM karty
 1. Pomocí SMS - pošlete ze své původní SIM karty SMS na číslo 77777, do textu SMS uveďte pouze 19místné výrobní číslo SIM.
 2. V samoobsluze muj.vodafone.cz - v sekci Nastavení služeb - SIM karta a telefon vyplňte v části Aktivace nové SIM 19místné výrobní číslo nové SIM a klikněte na uložit.
 3. V aplikaci Můj Vodafone  - v sekci Více - SIM karta zvolte Aktivace SIM karty a naskenujte 19místné výrobní číslo nové SIM.
 4. Přes Linku péče o zákazníky - zavolejte z původní SIM karty na *77.
 5. V prodejně.
TIP: Před výměnou SIM karty si nezapomeňte zálohovat všechna data z původní SIM. Pokud pro volání využíváte Vlastní 3G zónu, tak po výměně SIM přestanou hovory přes 3G zónu fungovat. Aby se funkčnost obnovila, je třeba v administraci 3G zóny telefonní číslo odebrat, a po dokončení změny znovu přidat. Následně doporučujeme restartovat telefon.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace