nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek Vodafone

Je možné měnit balíčky, ze kterých se Red tarify skládají?

  • Hlasové, SMS a datové balíčky, ze kterých se skládají zvýhodněné tarify, nemůžete měnit za jiné.
  • Pokud si přesto změníte některý z pevně nastavených balíčků, tarif se vám rozpadne na jednotlivé komponenty, které budeme účtovat samostatně za ceny, které uvádíme v Ceníku.
Zvýhodněný tarif je takový, který obsahuje více druhů volných jednotek (především volání, SMS nebo data). Mezi zvýhodněné tarify patří tarify Red Naplno, Start, Red+, Red LTE tarify, tarify Smart a další. K rozpadu tarifu na jednotlivé balíčky může dojít např. v situaci, kdy je součástí tarifu datový balíček a zapnete si Blokování připojení. Zrušením datového balíčku dojde ke zrušení zvýhodněného tarifu a ostatní balíčky (minutový a SMSkový) budeme účtovat jednotlivě.

U tarifů, které obsahují určitý počet denních poplatků Roamingu na den v ceně, můžete provést změnu na jiný roamingový tarif (World Roaming). V tom případě ale nebudete moct využít bezplatné dny Roamingu na den.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace