Vodafone

Nepřicházejí vám SMS zprávy?

  1. Ověřte zaplnění paměti vašeho telefonu a SIM karty. Velikost paměti se liší dle typu SIM karty a telefonu. Doporučujeme smazat některé SMS jak z paměti telefonu, tak z paměti SIM karty. Na SIM kartě jsou nejčastěji uloženy bankovní zprávy.
  2. Ověřte, jestli nemáte v telefonu nastavené blokování příchozích SMS zpráv. Pro zrušení blokování napište na displeji vašeho telefonu kód pro zrušení veškerého blokování #330*heslo# (jestliže jste dosud neměnili heslo pro blokování, použijte 0000). Tento kód odešlete jako hovor. Na displeji telefonu se zobrazí hláška Blokování zrušeno či podobná zpráva dle typu vašeho telefonu. Potom ještě vypněte a zapněte telefon.
  3. Zkontrolujte v nastavení SMS zpráv ve vašem mobilním telefonu, že máte správně nastavené středisko zpráv: +420 608 005 681. Pokud ho přepíšete, tak po uložení vypněte a zapněte váš mobilní telefon.

Pokud vám nechodí zprávy pouze z jednoho čísla, ověřte si, že jste v telefonu nezvolili blokování příjmu zpráv z tohoto čísla. Tuto funkci mají vybrané telefony, přesný popis najdete v návodu.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace