nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jak funguje Připojení na měsíc?

 • Připojení na měsíc je tarif pro občasné připojení k internetu. Obsahuje 100 MB dat za 49 Kč a platí 30 dní od zahájení prvního připojení.
 • Tarif začínáte využívat až při prvním připojení k internetu. Do té doby za něj neplatíte, ani jej nečerpáte.
 • Jde o výchozí datový tarif, pokud nemáte volná data přímo v tarifu nebo jste si připojení přes Můj Vodafone nezablokovali, máte přednastavené právě Připojení na měsíc.
Jak zjistím, jaký datový tarif mám nastavený?
Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Služby
Pro přihlášení potřebujete administrátorské heslo.
V části Internet uvidíte svůj aktuální nastavený datový tarif.
Datový tarif tu můžete změnit. Pokud je však nedílnou součástí vašeho tarifu (např. v tarifech Red Naplno), nemůžete si upravit pouze datový tarif, je třeba změnit celé tarifní řešení.
Co Připojení na měsíc nabízí?

Připojení na měsíc se hodí pro občasné připojení k internetu pro nenáročné uživatele.

 • Když máte nastavené Připojení na měsíc a poprvé se připojíte k internetu, zahájíte tím využívání tarifu. Budete mít k dispozici 100 MB dat, které můžete čerpat po dobu 30 dní.
 • Pokud stihnete vyčerpat 100 MB před vypršením 30 dnů, data vám obnovíme opět za 49 Kč. Na jejich čerpání budete mít nových 30 dní.
 • Maximální počet obnovení tarifu můžete ovlivnit úpravou DataLimitu.
 • Po vypršení 30 dní začnete tarif znovu využívat až poté, co se poprvé připojíte k internetu.
Jak u Připojení na měsíc funguje DataLimit?
 • Ve výchozím nastavení je u Připojení na měsíc nastavený DataLimit na hodnotu 10 obnovení. To znamená, že při nepřetržitém používání Připojení na měsíc může k navýšení o dalších 100 MB dojít nejvýše 10x po sobě.
 • DataLimit si můžete přes Můj Vodafone upravit (nejnižší hodnotou je 0 dokoupení, nejvyšší hodnotou neomezené množství dokoupení dat). Když si DataLimit upravíte, zůstává nastavený na novou hodnotu do té doby, než svůj datový tarif změníte na jiný.
 • Při dosažení DataLimitu a vyčerpání objemu dat se k internetu do konce 30denní platnosti tarifu nepřipojíte.
 • DataLimit se vynuluje pokaždé, když vyprší 30denní platnost Připojení na měsíc a přerušíte tak jeho nepřetržité čerpání (během 30 dnů nevyčerpáte celých 100 MB nebo vám v předčasné obnově zabrání DataLimit či nedostatek kreditu).
Proč mi přišla SMS o zahájení čerpání Připojení na měsíc, i když jsem se k internetu nepřipojoval?

SMS o zahájení využívání datového tarifu vám pošleme, když se váš telefon poprvé připojí k internetu a nemáte žádný z tarifů, který obsahuje pravidelný měsíční objem dat. Tím začínáte používat výchozí datový tarif Připojení na měsíc.

Nejste si vědomi, že byste se připojili k internetu?

 • V telefonu mohou probíhat aktualizace na pozadí, ověřte si nastavení svých aplikací a telefonu.
 • Telefon mohl upřednostnit mobilní síť před Wi-Fi připojením (např. Asistent Wi-Fi na iPhone, ignorování slabého připojení, Wi-Fi+ a podobné služby u OS Android).
 • Některé škodlivé aplikace se mohou k internetu připojovat na pozadí, věnujte prosím pozornost tomu, jaké aplikace si do svého telefonu stahujete a z jakých zdrojů.
Jak vypnete Připojení na měsíc?
 1. vyberte si jiný datový tarif
 2. připojení si u svého čísla zablokujte
Když máte chytrý telefon (jako je Android, iPhone nebo Windows Phone) a zároveň využíváte MMS, doporučujeme vám mít aktivní jakýkoliv datový tarif a zároveň mít povolená data v telefonu. Se zakázaným připojením nemusí MMS fungovat (data spojená s příjmem/odesláním MMS neúčtujeme).

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace