nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Přišla mi SMS o zahájení připojení. Co to znamená?

SMS o zahájení využívání datového tarifu vám pošleme, když se váš telefon poprvé připojí k internetu a nemáte žádný z tarifů, který obsahuje pravidelný měsíční objem dat. Tím začínáte používat výchozí datový tarif Připojení na měsíc.

Nejste si vědomi, že byste se připojili k internetu?

  • V telefonu mohou probíhat aktualizace na pozadí, ověřte si nastavení svých aplikací a telefonu.
  • Telefon mohl upřednostnit mobilní síť před Wi-Fi připojením (např. Asistent Wi-Fi na iPhone, ignorování slabého připojení, Wi-Fi+ a podobné služby u OS Android).
  • Některé aplikace se mohou k internetu připojovat na pozadí, věnujte prosím pozornost tomu, jaké aplikace si do svého telefonu stahujete a z jakých zdrojů.
  • Ve výjimečných případech se může stát, že se telefon k internetu připojí i v případě, že si data v něm vypnete. A to zejména v situaci, kdy data nepoužíváte, ale přesto máte povolené připojení k LTE síti. Pokud chcete mít jistotu, že k připojení nedojde, je třeba data zablokovat přímo u vašeho čísla.
Jak vypnete Připojení na měsíc?
  1. vyberte si jiný datový tarif
  2. připojení si u svého čísla zablokujte
Když máte chytrý telefon (jako je Android, iPhone nebo Windows Phone) a zároveň využíváte MMS, doporučujeme vám mít aktivní jakýkoliv datový tarif a zároveň mít povolená data v telefonu. Se zakázaným připojením nemusí MMS fungovat (data spojená s příjmem/odesláním MMS neúčtujeme).

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace