nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Jaké bezplatné linky můžu využít v zahraničí?

  • Volání na tísňová čísla 112, 911 a 999 je zdarma, tato čísla je třeba zadávat bez mezinárodní předvolby (jinak bude volání účtováno).
  • Při volání na Linku péče o zákazníky použijte mezinárodní číslo +420 776 977 100. Hovor účtujeme jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo .
  • Hovory na mezinárodní zelené linky s předvolbou 00800 jsou zdarma. Volání na místní zelené linky (v dané zemi) účtujeme jako běžný roamingový hovor. České zelené linky většinou nejsou ze zahraničí dostupné, případně je účtujeme jako standardní roamingový hovor na české číslo. V zemích EU a Norsku, Lichtenštejnsku, Velké Británii a Islandu na tyto hovory můžete využít i domácí volné minuty platné do všech sítí.
  • Kdybyste ze zahraničí volali číslo *77, budeme hovor účtovat stejně, jako byste volali na +420 776 977 100. Volání na zkrácené číslo *77 nemusí být v každé zemi funkční, proto doporučujeme volat přímé číslo určené pro volání ze zahraničí.

Ze zahraničí můžete volat také číslo +420 776 970 219, které zdarma umožňuje zjištění roamingových cen a spojení s operátorem pro řešení naléhavých situací.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace