nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence Vodafone

Kolik stojí volání, SMS a MMS ze zahraničí (roaming)?

Ceny záleží na vašem roamingovém a domácím tarifu.

Jaký mám roamingový tarif?
 1. Přihlaste se na muj.vodafone.cz a v sekci Nastavení služeb - Zahraničí (Roaming) zjistíte vše potřebné. V části Roamingová kalkulačka se dozvíte, kolik s vaším tarifem zaplatíte ve vybrané zemi.
 2. Aktuální tarif a ceny za roaming uvidíte také v aplikaci Můj Vodafone v sekci Jedu do zahraničí - Roamingová kalkulačka.
 3. Nebo zavolejte na linku Péče o zákazníky *77 (z telefonu jiného operátora volejte 800 77 00 77).
Ceny roamingových tarifů
Od 11. června 2017 můžete v zemích EU a Norsku, Lichtenštejnsku a Islandu využívat svůj domácí tarif bez dalších příplatků. Stačí mít aktivní World Roaming nebo Roaming na den. Podívejte se na podrobné informace pro zákazníky s paušálním tarifem a předplacenou kartou.
Možnosti, jak mít výdaje v zahraničí pod kontrolou
 1. Ceny za volání, SMS a data se zdarma dozvíte z uvítací SMS, kterou vám doručíme po příjezdu do zahraničí. Jednoduše je také zjistíte na Roamingové kalkulačce na muj.vodafone.cz v sekci Zahraničí.
 2. Když potřebujete naléhavě pomoci nebo zjistit roamingové ceny, volejte zdarma na číslo +420 776 970 219. Informace o cenách platných v roamingu vám pošleme SMSkou.
 3. Přihlaste se do samoobsluhy muj.vodafone.cz nebo si stáhněte naši aplikaci Můj Vodafone - její používání je zdarma i v zahraničí.
 4. Zapněte si SMS o aktuálním stavu volání, abyste měli okamžitý přehled o ceně hovoru nebo zprávy.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace