nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Kde najdu, kolik mi zbývá volných jednotek (minut, dat, SMS nebo MMS)?

Máte 3 možnosti, jak to zjistit snadno a rychle:

Aktuální útrata a čerpání
  1. V samoobsluze Můj Vodafone - v sekci Čerpání. Pokud máte více čísel nebo služeb, klikněte na Detail služby a dozvíte se podrobnosti. K přihlášení vám stačí uživatelské heslo k telefonnímu číslu.
  2. V aplikaci Můj Vodafone - na hlavní obrazovce aplikace vidíte informaci o čerpání svého datového balíčku. Když na dlaždici kliknete na Zjistit více, dostanete se k podrobnostem pro svá telefonní čísla. Pokud máte více čísel, jednoduše kliknete na to, které vás zajímá, a uvidíte čerpání všech svých volných jednotek.
  3. Přes SMS, kterou pošlete na číslo 7700 - zůstatek jednotek se vždy vztahuje k telefonnímu číslu, ze kterého je zpráva odeslána.

Pozor: čísla 1234 nahraďte svým heslem.

Co chcete zjistit Pošlete SMS ve tvaru
Celková útrata na telefonním čísle včetně všech poplatků. PREHLED KC 1234
Čerpání Nabitého tarifu (pouze pro nabité tarify). PREHLED TARIF 1234
Kolik SMS z vašeho balíčku vám ještě zbývá k vyčerpání. KOLIK SMS 1234
Počet MMS, které vám v rámci balíčku ještě zbývají k vyčerpání. KOLIK MMS 1234
Přehled o zaslaných SMS a provolaných minutách v aktuálním týdnu od pondělí do pátku pro možnost využití Víkendového bonusu (určeno pouze pro Kartu na víkend - Kartu na míru). PREHLED BENEFIT 1234
Chcete mít po každém hovoru či SMS přehled o provolaných a volných jednotkách?

Se službou Zprávy na displej je to možné.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

  • Vždy něco navíc
  • Nastavení vždy po ruce
  • Výdaje pod kontrolou
  • Nejlepší aplikace